Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 30 grudnia 2002 
    

Nowe recenzje w polskiej Sieci


Autor: DYD | źródło: e-mail | 19:36
 • EPoX 8RDA+ recenzja płyty głównej na nForce2 @ Dzikie.NET: "Stwierdzenie "hegemonia VIA na rynku chipsetów dla AMD" nie powinno nikogo dziwić. W końcu taka jest prawda. VIA rządzi, SiS troszkę z tyłu, AMD nieśmiało się skrada.... Jakiś czas temu pojawił się nowy konkurent, znany hegemon rynku kart graficznych, czyli NVIDIA ze swoim nForce. Jednak nForce nie przyjął się. Teraz NVIDIA atakuje ponownie z nForce2, może być interesująco. Zapraszam dziś na recenzję płyty głównej EPoX 8RDA+ opartej właśnie na nForce2."

 • Recenzja obudowy Antec SX1035BII @ MoDeD-KOMPz: "Ostatnio testujemy sporo obudów, były już dwa Chiefteci, teraz czas na najbliższego oponenta, czyli produkty firmy Antec. Obudowy te są niemalże dokładnymi odbiciami lustrzanymi produktów Chieftec'a. Na pierwszy rzut oka możemy ich nawet nie odróżnić. Dotychczas jedynie Chieftec był dostępny w Polsce, ale niebawem ten fakt ulegnie zmianie i będziemy mieli wybór pomiędzy produktami tych firm. W tej recenzji chciałbym zaprezentować Wam odpowiednik obudowy Chieftec CS-601 czyli Antec SX1035BII w wersji SOHO File Server."

 • Recenzja Volcano 9 CoolMod @ MoDeD-KOMPz: "Dzisiaj na łamach naszego serwisu wysyp poświątecznych artykułów :) Po tworzeniu breloczka i recenzji obudowy czas na coś z działu Chłodzenie. Jako pierwsi w Polsce mieliśmy przyjemność przetestować najnowszy model coolera firmy Thermaltake - Volcano 9 CoolMod. O tym, że nie jest to zwykły, przeciętny cooler, możecie się przekonać czytając jego recenzję."

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.