Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 8 października 2019 
    

Agencja interaktywna Warszawa - dlaczego warto tworzyć strony responsywne?


Autor: materiały partnera | 05:08
(3)
Nawyki internautów zmieniły się od czasu, gdy dostęp do sieci www stał się możliwy w Polsce. Początkowo strony internetowe przeglądano wyłącznie na ekranach komputerów stacjonarnych. Z czasem internauci zaczęli korzystać również z laptopów, by w kolejnych latach przeglądać wybrane witryny na urządzeniach mobilnych. Obecnie niemalże każdy użytkownik tabletu i smartfona wykorzystuje go do surfowania po sieci. Jeśli chcesz być w niej widoczny, sprawdź, co oferuje agencja interaktywna Warszawa. Dzięki jej wsparciu stworzysz stronę, która będzie generować ruch.

Agencja interaktywna Warszawa tworzy nie tylko proste aplikacje mobilne, ale również skomplikowane strony www. W jej ofercie znajdują się wyłącznie witryny responsywne. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Czym jest responsywność?



Mianem responsywności określa się możliwość prawidłowego wyświetlania strony internetowej na różnych urządzeniach. Responsywne witryny dostosowują się do wielkości ekranu, zmieniając układ poszczególnych elementów, np. prezentując mniej zdjęć w jednym rzędzie lub stosując tzw. burger menu. Dzięki temu użytkownik może korzystać wygodnie z zawartości strony i przeglądać różne poziomy jej zagłębień.

Strony, które projektuje agencja interaktywna Warszawa, są w pełni responsywne, dlatego można wyświetlać je na każdym urządzeniu. W ten sposób łatwiej jest dotrzeć do grupy docelowej, zwłaszcza gdy są to użytkownicy młodzi, często korzystający z Internetu w smartfonie lub na tablecie.

Dlaczego responsywność jest tak ważna?



Aplikacje webowe dostosowane do potrzeb współczesnych użytkowników powinny spełniać warunek responsywności z kilku powodów. Przede wszystkim takie strony są bardziej użyteczne - user experience jest o wiele lepsze, dlatego internauci chętnie na nie wracają i polecają je innym użytkownikom. Ponadto Google premiuje witryny responsywne, podnosząc ich pozycję w wynikach wyszukiwania. Znacznie łatwiejsze jest pozycjonowanie takich stron, gdyż mniejsza liczba działań wystarcza, by osiągnąć lepsze rezultaty niż w przypadku witryn tradycyjnych. Z tego powodu brak responsywności sprawia, że ruch na stronie spada, gdyż użytkownicy wyszukiwarki rzadziej trafiają na witryny niedostosowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Plusem projektowania stron responsywnych jest również łatwość w dodawaniu kolejnych treści bez pomocy specjalistów. Wystarczy uzupełnić szablon o dodatkowe grafiki, wpisy blogowe lub inne elementy, a witryna zostanie zaktualizowana i będzie działać prawidłowo.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. update (autor: tog | data: 9/10/19 | godz.: 10:06)
    To jak już reklamujecie taką agencję to może w ramach wymiany barterowej zrobią wam stronę porządnie ;)
    Bo rwd (responsywne) jak nie było tak nie ma!


  2. Korzystanie z Internetu (autor: Majster | data: 9/10/19 | godz.: 21:10)
    powinno się odbywać w normalny sposób, jak dawniej. Duży monitor i do tego myszka, klawiatura oraz czytelna przeglądarka. Nie jakieś dziwadła typu tablet i inne "dotykowce". Rozwiązania mobile-debile powinny być zakazane, kategorycznie.

    Tablety oraz inne "kiblety" - paszoł won. Wpatrywanie się w te małe ekraniki smartfonów to nie jest nic dobrego. Psucie wzroku i nic więcej. A chyba o to właśnie chodzi, żeby Polacy oślepli bardzo szybko i skutecznie. Oczywiście na pohybel władzy kościelnej i rządowej.


  3. Dawniej strony wyglądały tak... (autor: Majster | data: 10/10/19 | godz.: 21:50)
    Link:

    https://i.imgur.com/5ukOACV.jpg

    I wszystko było czytelne i przejrzyste. Napisy były małe co sprawiało, że więcej elementów mieściło się na ekranie. Teraz wszystko jest w cały świat, 1 napis wielkości ciężarówki. Skryptów i reklam od groma, no ale to cena "nowocześności", ćpania, ciućkania e-papierosów itd.

    Zrzut ekranu z lutego 2010 roku.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.