Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 23 października 2019 
    

Elite Wireless Controller 2 będzie współpracować z nowym Xboxem


Autor: Wedelek | źródło: Ubergizmo | 05:15
(1)
Ostatnio sporo się mówi o nowej generacji konsol od Sony oraz Microsoftu i o wydajności jaki przyniosą. Od jakiegoś czasu wiemy, że w obu przypadkach otrzymamy procesory na bazie architektury Zen 2, GPU z Navi i wsparciem dla Ray Tracingu, oraz dysk SSD. W całym tym zamieszaniu stosunkowo mało mówi się o kontrolerach, a przecież jest to ważna kwestia, zwłaszcza, jeśli ktoś potrzebuje czegoś więcej niż standardowy pad. Dlatego też Microsoft postanowił zabrać głos w tej materii obiecując, że kosztujące niemało kontrolery Xbox Elite v2 będą kompatybilne z projektem Scarlet.

Opisywany kontroler swój debiut miał w czerwcu bieżącego roku, a jego cena to około 700 złotych. Względem tradycyjnego pada Xbox Elite Wireless Controller Series 2 otrzymał lepszej jakości obudowę z ogumowanymi elementami, nowe spusty z przemodelowanym mechanizmem blokady oraz zmodyfikowane gałki analogowe w których można dostosowywać stopień ich naprężenia, a więc pośrednio czułość. Pojawił się też system profili dla poszczególnych gier przełączany dedykowanym przyciskiem oraz pojemniejsza bateria która pozwala na 40 godzin gry na jednym ładowaniu. Model Elite 2 może współpracować z komputerami PC i konsolami Xbox za pośrednictwem kabla z USB typ C lub modułu Bluetooth.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Proszę, wręcz błagam! (autor: Kenjiro | data: 23/10/19 | godz.: 12:15)
    NIEMAŁO pisze się łącznie!

    https://sjp.pwn.pl/zasady/;629517


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.