Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 6 listopada 2019 
    

Dropbox Transfer staje się integralną częścią DropBoxa


Autor: Wedelek | 05:01
Kilka miesięcy temu ruszyły testy usługi Dropbox Transfer, która pozwala na szybkie udostępnianie innym osobom dużych plików. Zadowolony z ich wyników producent zdecydował się zaktualizować wersję stabilną aplikacji dodając do niej natywne wsparcie dla opisywanego Dropbox Transferu. Od teraz każdy posiadacz konta w serwisie Dropbox może w łatwy sposób tworzyć linki do plików umieszczonych w chmurze lub na dysku lokalnym. Wgrywany plik może mieć maksymalnie 100GB i być zabezpieczony hasłem. Przy tym jego właściciel może na bieżąco monitorować jak dużo osób już go pobrało i w razie potrzeby zabronić dostępu kolejnym.

Z wygenerowanego linku mogą skorzystać zarówno posiadacze DropBoxa jak i osoby, które nie mają konta w tym serwisie. Na razie dostęp do Dropbox Transfer mają osoby logujące się przez przeglądarkę lub posiadające aplikację dla komputerów PC z Windowsem/Mac OS oraz urządzeń z iOS.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.