Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 13 stycznia 2003 
    

Nowy projektor Mitsubishi już w Polsce


Autor: DYD | źródło: e-mail | 15:31
Firma Mitsubishi Electric rozszerzyła swoją ofertę o projektor przenośny oznaczony symbolem LVP-XL1XU. Na polski rynek nowy model trafia za pośrednictwem firmy ProAUDIO-AVT. Projektor Mitsubishi LVP-XL1XU objęty jest 36-miesięczną gwarancją. Urządzenie znajduje się w ofercie oficjalnego dystrybutora firmy Mitsubishi Electric w Polsce, firmy ProAUDIO-AVT- z Wrocławia i kosztuje 2870 EUR netto.

Mitsubishi LVP-XL1XU jest typowym projektorem przenośnym. Urządzenie wykonane w technologii LCD charakteryzuje jasność 1100 ANSI Lumenów, rozdzielczość XGA i ciężar 2,9 kg. Projektor wyposażony jest w szereg zaawansowanych technologicznie układów polepszających jakość prezentowanego obrazu. Zastosowano m.in. takie rozwiązania jak ColorView Natural Color Matrix, który powoduje wyświetlanie nasyconych i "żywych" barw, technologię sRGB zapewniającą możliwie najwierniejsze odzwierciedlenie kolorów czy układ IRIS dostosowujący optymalne parametry projekcji do nasłonecznienia w pomieszczeniu, w którym ma się odbywać prezentacja. Urządzenie jest wyposażone w bardzo przydatną funkcję oszczędnego trybu pracy, która pozwoli użytkownikowi obniżyć wydzielane z urządzenia ciepło oraz wydłużyć tym samym standardowy czas życia lampy.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.