Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 14 stycznia 2003 
    

Nowa 15"-ka LCD EIZO już od stycznia


Autor: DYD | źródło: Alstor | 17:11
(1)
W ofercie Alstor znalazł się nowy model monitora LCD firmy EIZO - FlexScan L367. Monitory produkowane przez Eizo Nanao Corporation cieszą się wysoką renomą wśród profesjonalistów z branży graficznej czy DTP. Model FlexScan L367 stanowi kontynuację serii MultiEdge. Najbardziej istotną cechą nowych monitorów jest zmiana ich formy na bardziej kompaktową i ergonomiczną. Boczne ramki monitora mają szerokość zaledwie 10 mm. Wprowadzono też kilka innowacyjnych funkcji. Chodzi m.in. o korekcję gamma oraz dołączone oprogramowanie DesktopViewer do przeglądania plików graficznych i optymalizujące tryb pracy monitora. Cena monitora 2869 PLN brutto. Monitor objęty jest 36-miesięczną gwarancją, obejmującą również panel i świetlówkę.

Absolutną nowością jest zastosowana tu pięciu predefiniowanych ustawień parametrów monitora do: edycji tekstów, edycji/oglądania zdjęć, oglądania filmów, sRGB (Internet), ustawienia własne użytkownika. Zmian dokonujemy błyskawicznie przez naciśnięcie jednego klawisza zamiast żmudnego przeszukiwania menu monitora. Seria MultiEdge to grupa urządzeń przeznaczonych do wykorzystania w biurach, w szczególności przy zastosowaniach wielomonitorowych w instytucjach finansowych, na stanowiskach kierowniczych i decyzyjnych. Oferowane są panele: 15", 17", 18,1" jak i 21,3". Każdy model posiada kompaktową obudowę, z wejściami: analogowym i cyfrowym oraz w większości zintegrowane głośniki.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Fajne sa monitory! (autor: Daurel | data: 14/01/03 | godz.: 21:44)
    Posiadalem monitor Firmy EIZO 17" F57 , dla mnie byl doskonaly , jak na moje potrzeby. poczekam jeszcze jak beda jeszcze wieksze mozliwosci! :D Uwazam te monitory EIZO sa za dobre.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.