Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 31 lipca 2020 
    

Wakacyjna promocja w WHOkeys: Windows 10 PRO OEM za 50zł!


Autor: Wedelek | źródło: Artykuł sponsorowany (reklama) | 18:01
Za nami już półmetek wakacji, a nasze pociechy są coraz bliższe powrotu do szkoły. Jak co roku trzeba się na tę okoliczność dobrze przygotować zakupując podręczniki, zeszyty i inne pomoce naukowe. Dla części rodziców oznacza to też zakup nowego komputera. Zwłaszcza, że koronawirus nie odpuszcza i możliwe, że zdalna edukacja znów stanie się jedynym wyjściem. Kupując nowy sprzęt nie możemy zapominać o wyposażeniu go we właściwe oprogramowanie. Zwłaszcza, jeśli pozyskany PC nie ma żadnego OSu lub ten jest jest przestarzały, bo komputer kupiliśmy jako używany. Warto w takim przypadku skorzystać z oferty jednego z dostępnych w sieci sklepów, które oferują szeroki asortyment produktów w bardzo przystępnych cenach.

Niektóre z nich, jak chociażby dobrze znany bywalcom TPC Whokeys cyklicznie przeceniają oprogramowanie firmy Microsoft, oferując dodatkowe rabaty po wpisaniu określonego kodu. Obecnie jest to TW25, który to kod obniża początkową wartość o kolejne 25%. Dostępny asortyment jest sprzedawany w formie cyfrowej, a klient otrzymuje od sklepu klucz produktu, który należy wpisać w instalator pobrany wprost ze strony producenta. Podczas pierwszej instalacji jest on wiązany z kontem Microsoft, dzięki czemu nie musimy go nigdzie przechowywać. Jest to więc bardzo wygodna forma.

Aktualnie w ofercie Whokeys dostępne jest następujące oprogramowanie:

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.