Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 30 września 2020 
    

Creative Pebble V3 lepsze, głośniejsze i bezprzewodowe


Autor: Redakcja | 01:00
Firma Creative Technology ogłasza premierę trzeciej wersji głośników z popularnej serii Creative Pebble. Co najważniejsze najnowsza odsłona głośników zachowała ten sam elegancki i minimalistyczny wygląd jak w poprzednich wersjach. Nowe wydanie Creative Pebble V3 dostaje dodatkową funkcje w postaci łączności Bluetooth 5.0 i możliwość podłączenia głośników tylko jednym kablem typu USB C w systemie plug and play.

Pebble V3 to głośniki w systemie 2.0, posiadające wbudowane pełnozakresowe przetworniki 2,25” i pasywne membrany odpowiedzialne za wzbogacenie niskich tony. Wbudowane głośniki zachowały pochylenie względem odsłuchującego o 45 ° tak jak w poprzednich wersjach. Przetworniki zostały tak nachylone by dźwięk docierał bezpośrednio do słuchacza i aby zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia odsłuchowe. W nowej wersji Pebble zastosowano przetworniki, które zostały specjalnie dostrojone by zachować wysoką jakość dźwięku, taką jak w poprzednich swoich wersjach. Głośniki Pebble 3 dodatkowo dostają technologię przetwarzanie dźwięku „Clear Dialog”, która ma za zadanie zapewnić czysty wyraźny dźwięk trakcie oglądania filmów, słuchania muzyki lub korzystania z komunikatorów głosowych.Wersja trzecia PEBBLE posiada funkcję wzmocnienia dźwięku o 50%. Po podłączeniu do portu USB-C o mocy 10W i po przełączeniu na tryb „high” głośniki przechodzą w tryb dźwiękowy o mocy 8W RMS a natężenie dźwięku wzrasta o trzy decybele względem swojego poprzednika Creative Pebble. Głośniki można również zasilić z gniazdka sieciowego za pomocą ładowarki 5V 2A (brak w zestawie)i skorzystać z źródła dźwięku Bluetooth lub wejścia AUX 3,5mm dla urządzeń analogowych. W zestawie znajduje się adapter dla USB typu A.

Dzięki doskonałej jakości dźwięku, wielu opcjom łączności, zastosowaniu najnowszych technologii, wyjątkowej elegancji, atrakcyjnej cenie, Creative Pebble V3 wyróżniają się wśród zestawów głośnikowych w systemie 2.0.


Dane techniczne:

Konfiguracja: system 2.0
Przetworniki:
pełnozakresowe 2,25"
membrany pasywne
Moc:
2x4W/8W RMS (tryb High)
moc szczytowa 16W
Pasmo przenoszenia:

100Hz do 17kHz
Stosunek sygnału do szumu: 75dB

Bluetooth 5.0
AUX 3,5mm
USB typu C (przewód 1,2m)

Lewy głośnik - 310g
Prawy głośnik - 360g
Całość - 730g
Wymiary: 123x120x118mm

Pokrętło podgłaszania/sciszania/właczania/wyłączania
Przycisk Bluetooth
Minimalne wymagania systemowe:

Microsoft® Windows 8.1/8.0 32/64-bitowy, Windows 10 32/64-bitowy lub nowszej
1GB pamięci RAM, 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Dostępny port USB Type-C lub USB Type-A
Macintosh z systemem MacOS w wersji 10.12 lub nowszy
1GB pamięci RAM, 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Dostępny port USB Type-C lub USB Type-A


Creative Pebble V3 kosztuje 169zł i jest dostępny na Creative.com

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.