Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 30 września 2020 
    

Znamy cenę i datę premiery na PC gry Torchlight III


Autor: DYD | 02:03
(1)
Perfect World Entertainment i Echtra Games z radością ogłaszają, że Torchlight III – gra z gatunku dungeon crawler – już 13 października ukończy fazę wczesnego dostępu na Steam i oficjalnie zadebiutuje na tej platformie (PC) oraz na konsolach Xbox One i PlayStation 4 w cenie 142.99PLN. Co więcej, gra trafi również na konsole Nintendo Switch później w tym roku. Wszyscy gracze biorący udział w fazie wczesnego dostępu Torchlight III automatycznie otrzymają dostęp do pełnej wersji. Dodatkowo, w dniu premiery, każdy gracz dostanie darmowego towarzysza wróżkę – innego w zależności od używanej platformy – który stanie u jego boku podczas nadciągających przygód.

— Premiera Torchlight III nie byłaby możliwa bez ogromu pracy wykonanej przez zarówno twórców z zespołu Echtra, jak i wspaniałych członków społeczności graczy w fazie wczesnego dostępu — powiedział Max Schaefer, prezes Echtra Games i współtwórca serii Torchlight. — Włożyliśmy nasze serca w stworzenie tej nowej przygody i niezwykle miło było nam otrzymywać tak wiele wsparcia od graczy, gdy prace nad grą wciąż trwały. Dzięki znaczącym zmianom, które udało nam się wprowadzić podczas podróży Torchlight III przez fazę wczesnego dostępu, udało nam się dodać tak wiele zmian zaproponowanych przez naszych graczy, jak to było możliwe. Już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć się ze wszystkimi poszukiwaczami przygód na granicy podczas oficjalnej premiery już w przyszłym miesiącu!Torchlight III będzie zawierać wszystkie znane z poprzednich części gry mechaniki – w tym satysfakcjonującą walkę w stylu hack and slash, urokliwy i barwny świat, tryb współpracy dla 4 graczy online oraz tryb offline dla jednego gracza, a także ukochany przez fanów gier ARPG system zwierzęcych towarzyszy. Ta wspaniała nowa przygoda wprowadzi również kilka nowych funkcji, takich jak trzy epickie akty, unikalny system podklas relikwii, w pełni dostosowywalne forty, wymagające wysokopoziomowe wyzwanie „Fazeer Shah’s Dun-Djinn”, wielopoziomowy system progresji z „kontraktami” umożliwiający graczom odblokowanie elitarnych przedmiotów i zdobycie chwały – a także całe mnóstwo zadań i potyczek z bossami w losowo wygenerowanych strefach wypełnionych po brzegi epickimi łupami.

W Torchlight III minęło sto lat od wydarzeń z Torchlight II, gdy wielcy bohaterowie pokonali Złego Alchemika („The Dark Alchemist”) i zapieczętowali serce Władcy Zaświatów („Netherlord”) wewnątrz Rdzenia Zegara („Clockwork Core”). Ci legendarni wojownicy wieki temu zaprowadzili pokój w świecie Novastrai – jednak teraz jest on ponownie zagrożony, gdy Cesarstwo Żaru („Ember Empire”) znajduje się na skraju upadku, ponieważ grozi mu inwazja Netherima i jego sojuszników. Aby uratować Novastraię, gracze Torchlight III będą musieli zjednoczyć siły i odważnie wyruszyć na granicę w poszukiwaniu sławy, chwały i nowych przygód – albowiem to ich kolej, aby stali się legendami, których potrzebuje świat.

Poniżej znajduje się szczegółowa lista funkcji z pełnej wersji gry Torchlight III:

Przemierzaj granicę – Gracze mogą badać dzikie tereny gry, przeżywać swoją przygodę razem ze znajomymi, zbierać materiały do wytwarzania przedmiotów, używać magicznych map do odkrywania niezbadanych lochów lub chwalić się swoim dorobkiem w mieście! Na nowej granicy zawsze znajdzie się coś do roboty.
Buduj i modernizuj swój fort – Czas na odbudowę! Każdy gracz będzie mógł rozbudowywać fort przypisany do swojego konta, w którym możliwe będzie ulepszenie ekwipunku i rozbudowywanie twierdzy, aby móc być z niej dumnym pośród znajomych i na całym świecie. Gra pozwala na tworzenie potężnych pomników, stajni dla zwierzaków i wiele więcej!

Wybierz Relikwię – Relikwie to potężne obiekty dające graczom dostęp do szerokiej palety umiejętności aktywnych i pasywnych. Gracze wybierają jedną z pięciu relikwii na początku swojej przygody i używają punktów umiejętności do odblokowywania lub wzmacniania ich możliwości. Relikwie są ważnymi elementami strategii rozwijania postaci, więc wybieraj ostrożnie!

Zbierz epickie wyposażenie – Zbierz tysiące różnych elementów pancerza i uzbrojenia, które napotkasz na granicy – takich jak urzekające kapelusze, stroje dla zwierzaków i unikalne środki transportu. Gracze mogą wybierać spośród szerokiej palety broni, aby znaleźć tę odpowiednią do swojego wyjątkowego stylu gry i sposobu prowadzenia postaci. Z ponad setką legendarnych przedmiotów, poszukiwacze przygód mogą również na stałe odblokować zdolności specjalne, aby uczynić swoich bohaterów jeszcze bardziej niepowtarzalnymi i potężnymi.

Wielki powrót zwierzaków – U boku każdego gracza walczącego o chwałę i sławę zawsze będzie stać niezawodny zwierzęcy towarzysz! Każdy spośród wielu gatunków pupili dostępny jest w całym mnóstwie różnych kolorów i stylów – więc nie przywiązuj się do pierwszego zwierzaka, którego znajdziesz! Możliwe jest również wzmocnienie pupili poprzez dodawanie im umiejętności lub zakładanie im ekwipunku – a wszystko to, aby razem stanąć do drużynowej walki. Zwierzaki posiadają również swoje obszerne ekwipunku do przechowywania przedmiotów – a gracze mogą wysyłać tych towarzyszy do miasta, gdzie sprzedadzą łupy znalezione przez nich na granicy.

Stwórz własnego bohatera – Z czterema unikalnymi klasami do wyboru, ponad 20 kombinacjami klas i relikwii – z której każda oferuje unikalny sposób rozgrywki – i szeroką paletą wyborów podczas wydawania punktów umiejętności, gracze mogą wykorzystać unikalne mechaniki wybranej postaci do zoptymalizowania ilości zadawanych obrażeń i zwiększenia swoich szans na przetrwanie. Torchlight III umożliwia zebranie epickich przedmiotów, dobór mocy relikwii i dostosowywanie zestawów ekwipunku, aby stworzyć unikalny styl walki dla swojego herosa.

Każde wydanie Torchlight III będzie zawierać następującego, wyjątkowego towarzysza wróżkę:

Steam: Violet Glittersprite
Xbox One: Verdant Glittersprite
PlayStation 4: Azure Glittersprite
Nintendo Switch: Ashen Glittersprite
Torchlight III zawiera cztery zróżnicowane klasy postaci i pięć potężnych relikwii o unikalnych zdolnościach i mocach:

Klasy:

Czarodziej „Dusk Mage” to zaklinacz, który opanował moce energii światła i mroku – i z których korzysta do miotania niszczycielskich zaklęć.
Robot „Forged” to potężna machina używająca arsenału uzbrojenia do podpalania i wysadzania w powietrze swoich przeciwników.
Kowal „Railmaster” to doświadczony miłośnik mocy lokomotyw wkraczający do walki z potężnym młotem i uzbrojonym po zęby pociągiem bitewnym.
Strzelec „Sharpshooter” łączy w sobie nienaganną precyzję z bronią dystansową i magicznymi akcesoriami, aby siać spustoszenie wśród wrogów na dużą odległość.
Relikwie:

„Bane” (Zmora) – przyzywa roje pajęczaków i miota salwami zabójczej trucizny.
„Blood Drinker” (Krwiopijca) – leczy rany gracza, jednocześnie wykrwawiając jego przeciwników.
„Coldheart” (Mroźne serce) – umożliwia kontrole tłumu poprzez zamrażanie, spowalnianie lub odrzucanie zbliżających się wrogów.

„Electrode” (Elektroda) – uwalnia nieprzewidywalne impulsy elektrycznej energii.
„Flaming Destroyer” (Ognisty niszczyciel) – spala wrogów i podpala otoczenie.
Torchlight III to najnowszy następca kultowych klasyków ARPG, Torchlight I i II, pierwotnie opracowywanych przez Runic Games. Ten hardkorowy dungeon crawler przenosi fanów z powrotem do uniwersum Torchlight, gdzie będą siekać i rąbać sobie drogę przez zupełnie nowy świat pełen goblinów, zombie i hord innych niebezpiecznych stworzeń. Miłośnicy przygód mogą grać razem ze znajomymi lub wyruszyć w samotną podróż po rozległych pustkowiach, gdzie będą zajmować się grabieżą, eksploracją lochów, zbieraniem epickiego sprzętu i budową własnego fortu, aby pokazać się światu. Torchlight III posiada cztery unikalne klasy bohaterów (Dusk Mage, Forged, Railmaster i Sharpshooter) a także niezliczoną ilość nowych oraz tych dobrze znanych zwierzęcych towarzyszy, którzy będą pomagać graczom w walce o sławę i chwałę.

Aby dowiedzieć się więcej o Torchlight III, odwiedź Torchlight3.com

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. No ładnie (autor: losarturos | data: 30/09/20 | godz.: 22:23)
    ja jeszcze dwójki nie skończyłem. ;-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.