Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 30 września 2020 
    

SteelSeries przedstawia nowe modele QcK, podkładki na całe biurko


Autor: Redakcja | 00:03
SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprezentował dziś nowe, duże modele podkładek z rodziny QcK oraz QcK Prism. Nowe podkładki, dostępne w rozmiarach 3XL, 4XL i 5XL, będą w stanie zakryć całe biurko.

QcK Prism 3XL, QcK Prism 4XL, QcK Prism 5XL

Sprzedaż podkładek QcK przekroczyła 14 000 000 sztuk. Seria jest jedną z najczęściej wybieranych przez profesjonalnych graczy. Nowe, duże modele QcK Prism zapewniają maksymalną przestrzeń na ruch myszki i pozwolą zmienić wygląd swojego biurka za sprawą dwustrefowego podświetlenia RGB. Grającym na niskim DPI nie zabraknie miejsca, nawet podczas intensywnych rozgrywek. Podobnie jak inne produkty SteelSeries z RGB, podświetlenie podkładek QcK Prism można dostosować przy pomocy darmowego oprogramowania SteelSeries Engine.

Materiał nowych modeli podkładek QcK Prism charakteryzuje się gęstym splotem i gładką powierzchnią. Oferuje optymalną precyzję śledzenia ruchów optycznych i laserowych sensorów. W QcK Prism zastosowano również gumową, antypoślizgową podstawę, aby wyeliminować niepożądane przesuwanie się podkładki.

QcK Prism 3XL, QcK Prism 4XL oraz QcK Prism 5XL są już dostępne na SteelSeries.com w cenie – kolejno – 489,99 PLN, 579,99 PLN oraz 709,99 PLN. Modele QcK Prism 4XL i QcK Prism 5XL można kupić wyłącznie na SteelSeries.com.

QcK 3XL, QcK 4XL, QcK 5XL

QcK 3XL, QcK 4XL oraz QcK 5XL posiadają wszystkie cechy dużych podkładek QcK Prism oprócz podświetlenia RGB.

QcK 3XL, QcK 4XL i QcK 5XL są już dostępne na SteelSeries.com w cenie – kolejno – 219,99 PLN, 309,99 PLN, i 449,99 PLN. QcK 4XL oraz QcK 5XL można kupić wyłącznie na SteelSeries.com.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.