Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Niedziela 20 września 2020 
    

Game Pass dla PC wychodzi z fazy beta. To oznacza koniec promocyjnej ceny


Autor: Wedelek | 23:58
Microsoft od miesięcy mocno promuje swojego Game Passa, dodając do niego coraz więcej gier. W tej chwili mamy do wyboru dwie formy wspomnianego abonamentu: kosztujący 55zł Ultimate, oraz będący wciąż w fazie Beta Game Pass dla PCtów. Cena tego ostatniego to skromne 19zł miesięcznie, przy czym jest to wartość promocyjna. Docelowo usługa dla komputerów z Windowsem ma kosztować 40zł i choć wiemy o tym od samego początku, tak nikt nie przywiązywał do tego aspektu zbyt dużej wagi. Tymczasem Microsoft postanowił w końcu zakończyć program beta testów i uruchomić pełną wersję Game Passa na PC, co nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

Wraz z usunięciem dopisku beta wygaśnie wspomniana w newsie promocja, a co za tym idzie cena usługi dla komputerów wzrośnie ponad dwukrotnie, do 40zł miesięcznie. Na osłodę dostaniemy więcej gier, dzięki dostępowi do EA Play, o czym pisaliśmy niedawno na łamach TPC.

Wiadomo, że obecni subskrybenci usługi będą mogli cieszyć się niższą ceną jeszcze przez miesiąc od zakończenia fazy beta, a więcej szczegółów na ten temat dowiemy się na poświęconej Game Passowi konferencji, która odbędzie się w przyszły czwartek.

<

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.