Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 18 września 2020 
    

W Fortnite pojawiła się reklama Big Navi


Autor: Wedelek | 11:16
W listopadzie na sklepowe półki trafią konsole nowej generacji od Sony i Microsoftu. Obie będą bazować na układzie zbudowanym z rdzeni x86 Zen 2 i GPU RDNA2. W tym samym okresie spodziewamy się premiery nowych Radeonów, które również wykorzystają wspomnianą mikroarchitekturę (RDNA2). Nazwa kodowa TOPowych wersji tych kart to Big Navi, ale dostępne w sprzedaży akceleratory będą sygnowane marką Radeon RX 6000, na co wskazują w zasadzie wszystkie źródła. Świadczą o tym również pierwsze materiały promocyjne, które pojawiają się w różnych miejscach w postaci tzw. zajawek. Najnowsza z nich trafiła do gry Fortnite, gdzie jest dostępna w formie Easter Eggu odblokowywanego na arenie poświęconej marce AMD.

Po raz pierwszy można go było zobaczyć na streamie znanej w branży użytkowniczki o nicku GinaDarling – poniżej macie zrzut ekranu. Bardzo szybko w sieci pojawiły się też poradniki pokazujące krok po kroku jak samemu odblokować opisywaną tu „znajdźkę”. Jedną z takich instrukcji załączam Wam poniżej.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.