Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 16 października 2020 
    

Wielka wyprzedaż w sklepie WHOkeys: Windows 10 PRO OEM za jedyne 50zł


Autor: Wedelek | źródło: Akcja promocyjna (reklama) | 18:01
Pandemia COVID-19 zmusiła tysiące pracowników do zmiany trybu pracy na zdalny. Początkowo można było mieć nadzieję, że to tylko przejściowa sytuacja i że tej jesieni otrzymamy skuteczną szczepionkę, która pozwoli na powrót do normalności. Niestety ostatnie tygodnie pokazują, że do końca pandemii jeszcze daleka droga, a co za tym idzie prawdopodobnie jeszcze więcej pracowników będzie musiało przejść na pracę zdalną. Część z nich będzie potrzebować nowego komputera i/lub oprogramowania, w tym nowego Windowsa i aplikacji z pakietu Office. W obu tych przypadkach przed zakupem warto przyjrzeć się ofertom co najmniej kilku dostawców, tak, by nie przepłacić.

W przypadku softu jedną z tańszych opcji jest zakup w sklepie Whokeys, który co jakiś czas organizuje bardzo ciekawe akcje promocyjne. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego TW25 już i tak bardzo atrakcyjną cenę można obniżyć o dodatkowe 25%.

Przedmiotem transakcji jest w tym przypadku klucz do wersji cyfrowej, którą należy aktywować na stronie Microsoftu, poprzez jej przypisanie do wybranego konta. Po wykonaniu tej procedury użytkownik będzie mógł pobrać dedykowany instalator za każdym razem, gdy będzie tego potrzebować. Dzięki temu w przypadku reinstalacji nie trzeba ponownie podawać klucza, a co za tym idzie również go przechowywać.

Aktualnie promocją w Whokeys objęte są następujące produkty: 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.