Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 7 maja 2001 
    

ATI Radeon: SDR kontra DDR


Autor: DYD | 15:50
Kolega Lisek poinformował nas o porównaniu kart graficznych, które ukazało się na Tweak.Pl. Na warsztat poszły dwie karty: ATI Radeon 32 MB SDR OEM versus ATI Radeon 32 MB DDR OEM. W tym celu wykorzystano sprzęt AMD Duron 850 MHz (o/c 1000 MH), ASUS A7V oraz oprogramowanie Quake 3 Arena, Unreal, 3DMark2001. Na koniec tradycyjnie fragment:
Już od jakiegoś czasu zamierzałem przeprowadzić ten test, jednak ciągle "coś" mi wypadało... W końcu coś się ruszyło i na "dobry początek" macie przed sobą porównanie wydajności dwóch kart: ATI Radeon 32 MB SDR, oraz ATI Radeon 32 MB DDR. Niedługo po dostarczeniu przez firmę X-Com Computers tych kart, firma Wezyr zapowiedziała dostarczenie nam następujących kart graficznych: GeForce 2 MX 200, GeForce 2 MX 400, GeForce 256 SDR, oraz GeForce 256 DDR, więc testy tych kart pojawią się już niedługo. Prawdopodobnie w następnej kolejności dojdą GeForce 2 GTS, GeForce 2 PRO, oraz model ULTRA, jednak kiedy, tego nie wiem, ale na pewno poinformuję Was o tym na stronie głównej.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.