Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 12 listopada 2020 
    

Premiera procesorów AMD Ryzen Embedded V2000


Autor: Zbyszek | źródło: AMD | 05:34
AMD oficjalnie wprowadza do swojej oferty nową serię procesorów przeznaczonych do zastosowań przemysłowych oraz systemów wbudowanych: Jest to seria Ryzen Embedded V2000, oparta o architekturę ZEN2 i 7nm proces litograficzny. Procesory te są dedykowane do stosowania takich branżach, jak systemy obrazowania medycznego, elektronika przemysłowa, automaty do gier czy urządzenia typu „thin client”. W porównaniu do swoich poprzedników, czyli serii Ryzen Embedded V100 (ZEN1, 14nm), nowe procesory oferują do 30 procent wyższą wydajność CPU i do 40 procent wyższą wydajność GPU.

W skład serii Ryzen Embedded V2000 wchodzą łącznie 4 modele procesorów, wyposażone w 6 rdzeni x86 lub 8 rdzeni x86 - dwa z nich mają wskaźnik TDP konfigurowalny w zakresie 10-25W, a dwa kolejne procesory są oferują wyższą bazową częstotliwość taktowania i mają wskaźnik TDP konfogurowalny w zakresie 35-54W.

Nowe procesory są już dostępne w ofercie urządzeń przemysłowych takich producentów jak m.in. Advantech, ASRock Industrial, iBase i Sapphire.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.