Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 20 listopada 2020 
    

Black Friday w Whokeys tylko przez 7 dni - Windows 10 PRO OEM za jedyne $12!


Autor: Wedelek | źródło: Artykuł sponsorowany (reklama) | 18:01
(1)
Przed nami Black Friday, czyli czas wielkich wyprzedaży i niskich cen, mający miejsce pod koniec listopada. W tym okresie można zazwyczaj upolować naprawdę fajne okazje. Tyczy się to przede wszystkim fizycznych przedmiotów, ale nie tylko. W tym roku, z uwagi na pandemię wyprzedaże zaczynają się wcześniej i są w większości przypadków w całości cyfrowe. Przykładowo znany naszym czytelnikom WhoKeys już teraz obniżył ceny kilkunastu gier i programów, w tym również tych od Microsoftu. Tym razem mamy limitowaną obniżkę cen aż o 30%, ważną tylko przez 7 dni (do 27 listopada 2020r.), podając podczas finalizacji zamówienia kod TW25.

Bez względu na to, co wybierzemy otrzymamy drogą elektroniczną klucz aktywacyjny, który należy wpisać na stronie producenta danego oprogramowania lub bezpośrednio w jego instalatorze. Przykładowo jeśli wybierzemy pakiet Office, to kod wiążemy z naszym kontem Microsoft i uzyskujemy tym samym dostęp do instalatora pobieranego wprost ze strony producenta. Dzięki tej procedurze mamy do niego dostęp za każdym razem gdy tego potrzebujemy, bez konieczności ponownego podawania klucza licencyjnego. Co by nie mówić, to jest to bardzo wygodna forma dystrybucji oprogramowania. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. nie kupujcie (autor: myszon | data: 22/11/20 | godz.: 17:44)
    to tylko klucz bez licencji.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.