Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 11 grudnia 2020 
    

Świąteczna promocja od Whokeys: Windows 10 PRO OEM za $13


Autor: Wedelek | źródło: Artykuł sponsorowany (reklama) | 19:01
Już za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się jeden z najważniejszych okresów w całym roku, czyli Święta Bożego Narodzenia. Według raportu Deloitte tym razem będziemy je obchodzić nieco mniej hucznie niż zazwyczaj, ale i tak nie zamierzamy przesadnie oszczędzać. Wyraźny spadek notują jedynie takie kategorie jak podróże i wydatki na żywność, co wiąże się bezpośrednio z nałożonymi na nas ograniczeniami w podróżowaniu i zasadami dystansu społecznego. Polacy nie mają natomiast zamiaru rezygnować z kupowania prezentów. Niestety w tym roku i ten aspekt będzie utrudniony z uwagi na obostrzenia w handlu i problemy logistyczne firm kurierskich. Dlatego też warto rozważyć zakup produktów niefizycznych, takich jak gry, e-booki czy też oprogramowanie.

Jeśli zdecydujecie się na taką formę prezentu, to bez wątpienia jednym ze sklepów, z którego asortymentem warto się zapoznać jest WhoKeys. W jego ofercie znajdziecie dziesiątki różnych aplikacji - od czysto użytkowych aż po rozrywkowe w postaci gier na różne platformy. Bez wątpienia jednymi z ciekawszych i najbardziej przydatnych propozycji są aplikacje firmy Microsoft, w tym również Windows 10 i Office. Dziś ciężko sobie wyobrazić kogoś, komu chociaż jedna z tych pozycji by się nie przydała, a jak to mówią praktyczne prezenty są najlepsze. Zwłaszcza, że z kodem TW25 możemy zgarnąć je z dodatkową, 25% zniżką, która łączy się ze standardowymi promocjami.

Plusem takiego rozwiązania jest też to, że klucz aktywujący otrzymujemy praktycznie natychmiast, bo jest on wysyłany drogą mailową. Można go też przypisać do dowolnego konta firmy Microsoft, dzięki czemu nie ma konieczności jego przechowywania. Łatwiej się już nie da.

Aktualnie największa promocja obejmuje następujące produkty: 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.