Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 7 maja 2001 
    

SiS wchodzi na rynek chipsetów DDR


Autor: Anitka | 17:00
SiS, który zdawałoby się będzie ostatnią firmą, która wejdzie na rynek chipsetów DDR, ma zamiar wprowadzić nań swoje rozwiązania dla tejże pamięci na Socket A. Zaznacza przy tym, że chipset Socket A DDR będzie najlepszym wyborem dla mało kosztownych, z założenia, platform. Chipset, o którym mowa, nazywa się SiS735 i będzie obsługiwał ATA100, do sześciu portów USB, pamięci PC2100 i PC133 SDRAM oraz do sześciu urządzeń PCI Master. Co do rozwiązań cenowych firma zwraca również uwagę na fakt, że płyty zbudowane na SiS735 będą w pełni kompatybilne z tanią PC133 SDRAM. Na początku chipset obsługiwał będzie specjalnie przystosowane, 184-pinowe moduły pamięci PC133 od firmy TwinMOS.

Masowa produkcja SiS735 już się rozpoczęła, jednakże firma nadal nie posiada odpowiednich pojemności produkcyjnych. Z tego powodu na razie tylko dwaj producenci płyt głównych skłonni są użyć tego rozwiązania w swoich produktach - ASUS i ECS.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.