Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 7 maja 2001 
    

AMD Palomino - terminy


Autor: Popeye | 20:00
Już niedługo premiera nowego procesora firmy AMD, w związku z czym prezentujemy ważniejsze terminy związana z wdrażaniem tego procesora na rynek (oczywiście zależnie od humory AMD daty mogą się nieznacznie pozmieniać):
  • 15 Maja: AMD zaprezentuje pierwszy procesor z rodziny Palomino, będzie to procesor przeznaczony na rynek komputerów przenośnych. Prędkość taktowania będzie oscylowała w granicach 1GHz. Procesor będzie zaopatrzony w technologię PowerNow! 2.0 z kilkoma unowocześnieniami, który będzie dostosowywał prędkość taktowania swojego jądra w zależności od stanu baterii w komputerze.
  • 4 czerwiec: AMD zaprezentuje Palomino przeznaczonego na rynek dwu-procesorowych serwerów, prędkość taktowania procesora wyniesie 1.2 GHz. Procesory te będą posiadały zwiększoną pamięć L2 cache. Niestety procesory będą "prądożerne" i wymagały będą napięcia 450 W. Serwery oparte na nowym Palomino oraz chipsecie AMD-760MP wymagać będą zarejestrowanych DIMM-ów z systemem kontroli błędów ECC.
  • Najprawdopodobniej w sierpniu pojawią się procesory Palomino przeznaczone na rynek komputerów stacjonarnych, początkowe modele posiadać będą 1.5 GHz zegar.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.