Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 3 lutego 2003 
    

Zestaw bezprzewodowy Labtec Wireless Desktop


Autor: DYD | źródło: e-mail | 12:23
(1)
Labtec, firma należąca do korporacji Logitech rozpoczyna dystrybucję zestawów bezprzewodowych składających się z bezprzewodowej myszy i klawiatury. Jest to jak na razie pierwszy taki produkt w ofercie Labteca, choć produkuje on już bezprzewodowe myszy i podstawowe klawiatury. Nad projektem wyglądu zestawu pracowało wielu stylistów zarówno firmy Labtec jak i Logitech. Mysz o ergonomicznym kształcie może być użytkowana zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne. Urządzenie posiada ponadto trzy w pełni programowalne przyciski oraz rolkę do szybkiego poruszania się w długich dokumentach lub po obszernych stronach WWW. Klawiatura posiada dodatkowo specjalne klawisze, dzięki którym można zarządzać odtwarzanymi plikami multimedialnymi, serfować po Internecie czy też sprawdzać pocztę email. Zarówno mysz jak i klawiatura są bezprzewodowe i do komunikacji z komputerem wykorzystują fale radiowe. Oba urządzenia mogą być oddalone od odbiornika do 2 metrów. Zestaw Labtec Wireless Desktop doskonale pracuje ze wszystkimi komputerami PC pod systemami Windows 95 / 98 / Me / NT / 2000 oraz XP. Zestaw Labtec Wireless Desktop dostępny będzie od początku lutego 2003. Sugerowana cena detaliczna brutto wynosić będzie 195 pln. Na produkt udzielana jest pełna 2 letnia gwarancja producenta.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. kalawiatura (autor: mrowek | data: 21/11/03 | godz.: 23:49)
    no coż musze przyznac ze jestem uzytkownikiem tej klawiatury i poza drobnymi niedociagnieciami jest naprawde cool.A zasieg ma wiekszy niz 2 m.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.