Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 3 lutego 2003 
    

Newsy z polskich redakcji. . .


Autor: DYD | źródło: e-mail | 23:00
 • MoDeD-KOMPz @ Recenzja Spire FalconRock II: Osobiście nigdy nie użytkowałem produktów firmy Spire, szczególnie tych odpowiedzialnych bezpośrednio za chłodzenia procesora. Postanowiłem więc spróbować się jakoś przekonać do coolerów tej firmy za sprawą ciekawie prezentującego się coolera FalconRock II. Na pierwszy rzut oka wygląda on bardzo zachęcająca szczególnie z powodu aluminiowego wiatraka. Jako przeciwnika wystawiłem mojego wysłużonego Athlona Thunderbird'a, procesor niby już stary, ale dzięki świetnej podkręcalności rzadko, który cooler jest w stanie utrzymać na nim dobrą temperaturę.

 • Jama Mastaha @ Zestawy łatek bezpieczeństwa dla XP SP1 i 2000 SP3: Czasy, w których instalacja ostatnich Service Packów dla 2000 lub XP zapewniała odpowiedni poziom bezpieczeństwa systemu dawno odeszły już do lamusa. Jak dotąd, nie pojawiły się żadne nowe łatki w znaczący sposób poprawiające stabilność instalacji, wypuszczono natomiast całkiem sporo uaktualnień związanych z bezpieczeństwem. Prezentujemy tym samym nasze autorskie zestawy hotfixów (w polskich wersjach) usuwających wszystkie poważne dziury (w samych 2000/XP, jak i w aplikacjach systemowych typu IE, OE cz IIS), których nie łatają Service Pack 1 dla XP i SP3 dla 2000 (dziry wykryte po ich pojawieniu się lub też przed).

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.