Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 7 maja 2001 
    

ATI Radeon VE 32MB DDR na IN4.pl


Autor: DYD | 21:20
Tym razem NetCop ma zaszczyt przedstawić pierwszą polską recenzję karty ATI Radeon VE. Jest to tak zwana tańsza wersja "dorosłego" Radeona. Jak na młodszego brata to prezentuje się dość okazale: wyjście SVGA, TV i DVI (wszystkie 3 działające na raz), a do tego możliwość pracy z dwoma monitorami SVGA. Oto fragment.
Karta wykonana bardzo starannie, mimo wersji OEM. Bardzo wysoka jakość montażu elementów, i praktycznie wszystko zintegrowane w jednym układzie. Do tego dostajemy komplet kabli do różnych konfiguracji TV i przejściówkę z gniazda DVI na VGA - to właśnie jest sposób na uzyskanie obrazu dwumonitorowego. Niestety - jako że dostaliśmy tą kartę bardzo szybko (to chyba pierwsza recenzja w polskim Internecie) - producentowi zdarzyła się wpadka i przyszła do nas z nią instrukcja od ATI RagePro 128 a nie od Radeon VE - także trudno coś mądrego o niej napisać. Prawdopodobnie będzie dopracowana, jak wszystko co ATI sprzedaje, choć za to ręczyć nie mogę...
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.