Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 11 czerwca 2021 
    

Wyprzedaż w WhoKeys: Windows 10 Pro OEM za jedyne 54zł


Autor: Wedelek | źródło: Artykuł sponsorowany (reklama) | 18:01
Szukając licencji na Windowsa lub pakiet Office warto sprawdzić ofertę niezależnych sprzedawców detalicznych. Jednym z nich jest znany czytelnikom naszego portalu sklep WhoKeys zajmujący się dystrybucją cyfrowych wersji programów i gier. Zazwyczaj przynajmniej część asortymentu jest mocno przeceniona, więc już na starcie możemy całkiem sporo oszczędzić. Ponadto w przypadku aplikacji firmy Microsoft możemy liczyć na dodatkowy rabat aktywowany specjalnym kodem (TW25), który należy wprowadzić na etapie finalizacji transakcji.

Z uwagi na charakter oferowanego oprogramowania przedmiotem zakupu jest zawsze klucz cyfrowy, który należy wprowadzić w instalatorze pobranym ze strony producenta. Na etapie pierwszej instalacji klucz ten jest łączony z naszym kontem Microsoft dzięki czemu nie trzeba go już nigdy więcej wprowadzać. Wystarczy, że się zalogujemy, a aktywacja zostanie dokończona automatycznie.

Aktualnie opisywaną obniżką objęte są następujące produkty:


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.