Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 5 lutego 2003 
    

MSI na układzie 746FX SiS-a


Autor: DYD | źródło: e-mail | 10:26
(2)
W poniedziałek zamieścilśmy krótką notkę o tej płycie, a dziś przyszła szersza relacja z MSI, które oficjalnie zaprezentowano nową płytę główną 746F Ultra. Oparta jest ona na chipsecie 746FX firmy SiS. 746F Ultra zaprojektowana do obsługi najnowszych procesorów firmy AMD Duron oraz Athlon XP, posiada wsparcie dla pamięci DDR400 (PC3200) oraz szyny AGP 8X. 746F Ultra zbudowana jest na formie ATX, posiada trzy sloty pamięci DIMM, obsługujące do 3.0GB DDR400/DDR333/DDR266 SDRAM. Pięć złączy PCI, oraz jeden AGP8X. Zawiera ona wiele opcjonalnych układów, takich jak 10/100Mbps Ethernet LAN, czy układ dźwiękowy z obsługą 5.1 kanałowego audio. Płyta 746F Ultra zawiera wiele nowoczesnych dodatków:

· D-Bracket 2 (opcjonalnie) to urządzenie do monitorowania pracy pomaga w diagnozowaniu usterek w działaniu komputera bez konieczności zdejmowania obudowy i zaglądania do środka. D-Bracket posiada kombinacje 4 kontrolek sygnalizujących światełkami czerwonym lub zielonym, jaki jest status działania 16 różnych funkcji lokalizowania problemu w czasie uruchamiania komputera. Nowy D-Bracket 2 zawiera również dwa porty USB 2.0.

· S-Bracket (opcjonalnie) zintegrowane gniazdo SPDIF i obsługa kabli optycznych i coaxialnych. S-Bracket umożliwia dzięki temu obsługę 5.1 kanałowego dźwięku surround o najwyższej jakości.

· Live Update 2: stworzony przez MSI Live Update 2 obejmuje kilka użytecznych i pełnych mocy aplikacji takich jak Live BIOS, Live Driver, Live VGA BIOS, Live VGA Driver i Live Utility, które umożliwiają automatyczne ściąganie z sieci najnowszych wersji BIOS i sterowników. Użytkownik nie musi już tracić czasu na szukanie w internecie potrzebnych mu sterowników.

· Fuzzy Logic 4: sprytnie zautomatyzowane narzędzie dla overclockerów stworzone przez MSI, Fuzzy Logic automatycznie dostosowuje szybkość CPU oraz taktowanie rdzenia karty graficznej do najlepszego działania. Wszystko to w czasie rzeczywistym i w zgodzie z danym systemem operacyjnym. O ile zawieszanie się systemu jest częstym doświadczeniem przy przetaktowaniu, Fuzzy Logic 4 odkryje źródło problemu i automatycznie na nowo uruchomi komputer ustawiając system w taki sposób, by działał z optymalną doskonałością.

· PC Alert 4: to pomocny program, który odczytuje temperaturę systemu, napięcie, szybkość wiatraków i monitoruje pracę prawie wszystkich innych kluczowych komponentów znajdujących się na płycie. Jeśli pojawia się jakiś problem, powiadomi on użytkownika o konieczności poprawy działania zmniejszając w ten sposób ryzyko uszkodzenia systemu.

· MSI DVD (5.1 kanałowe) ekskluzywny odtwarzacz DVD z obsługą 5.1 kanałowego dźwięku oraz wielojęzycznym (26 języków) systemem obsługi, umożliwia płynne, szybkie i łatwe oglądanie filmów DVD.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. uuu (autor: spidi | data: 5/02/03 | godz.: 12:37)
    podoba mi sie ta plyta ciekawe jaka bedzie jej cena

  2. cena... (autor: DYD-Admin | data: 5/02/03 | godz.: 13:19)
    ...na razie nie znana, pytalem sie w MSI, nie wiedza "ponoc" ...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.