Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 5 lutego 2003 
    

M-Audio Revolution zdobywa Macworld Best of Show


Autor: DYD | źródło: e-mail | 22:10
(3)
VIA Technologies, Inc, poinformowała, iż Revolution 7.1, karta muzyczna, wyprodukowana przez M-Audio, oparta na linii kontrolerów VIA Envy zdobyła tytuł "Best of Show" podczas Macworld Conference & Expo w San Francisco. Więcej informacji o VIA Envy24HT można znaleźć pod adresem: www.via.com.tw

"Prezentacja M-Audio Revolution 7.1 spotkała się z ogromną aprobatą i zainteresowaniem. Zdobyta nagroda potwierdza fakt, iż klienci kochają wydajność i parametry, które oferuje ta karta," skomentował Jason Ivan, dyrektor marketingu działu klienta w M-Audio. "Dzięki integracji VIA Envy24HT, Revolution 7.1 jest pierwszą kartą umożliwiającą uzyskanie bezkonkurencyjnego poziomu obsługi 24/192 oraz kanałów audio 7.1 dla użytkowników Mac'a jak również PC."

Macworld Conference & Expo, to odbywająca się w San Francisco, największa, doroczna impreza technologiczna oraz najbardziej prestiżowe wydarzenie Macintosh OS. W tym roku trwała od 6 do 10 stycznia w Moscone Center, zgromadziła ponad 325 wystawców pokazujących najnowszy hardware oraz software przeznaczony dla twórczych profesjonalistów, szkoleniowców, klientów oraz entuzjastów Mac'a.

"VIA jest podekscytowana sukcesem naszego partnera, jednocześnie jest bardzo satysfakcjonujące widzieć kiedy nasze rozwiązania audio uzyskują akceptację wielu platform komputerowych," powiedział Richard Brown, dyrektor marketingu, VIA Technologies, Inc. "M-Audio wykonało świetną robotę z Revolution 7.1, łącząc szczególnie wysoką wydajność z szeroką obsługą audio, np.: technologia Sensaura, czy też technologia SRS Labs Circle Surround II™, a to wszystko zebrane razem formułuje nowy gatunek kart muzycznych."

PC rozszerza swoje zastosowania w kierunku domowej rozrywki, dlatego dźwięk zaczyna odgrywać coraz większą rolę dla klientów. Udostępniając nową falę zawartości audio, VIA Envy24HT ustanawia nowy poziom wydajności dźwięku dla PC, który w pełni obsługuje najnowsze standardy audio, w tym DVD-Audio i nowy Windows Media Audio 9 Professional.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Revolution (autor: mrówa | data: 6/02/03 | godz.: 07:49)
  A kiedy na rynku masowym?

 2. ._. (autor: GregorP-Redakcja | data: 6/02/03 | godz.: 10:49)
  Ani M-Audio, ani Terrateca, ani Hoontecha
  nie znajdziesz w pierwszym lepszym sklepie..
  W Polsce te karty nigdy nie będą stanowić
  "rynku masowego", bo ludziasom nie zależy
  na dźwięku..
  Dlatego kupują Audigy2, podłączają do niego
  jakieś Logitechowe kolumienki i rozpływają
  się nad cudnym brzmieniem jednego i
  drugiego..
  Zresztą jakość odpowiednio kosztuje, a po co
  Kowalski ma przepłacać, skoro Audigy to
  HiEnd i szczyt myśli technicznej?..

  W naszym pięknym kraju takie coś nie
  przejdzie, chyba że ludzie przestaną słyszeć,
  a zaczną słuchać..


  pozdr


 3. TerraTec (autor: mrówa | data: 6/02/03 | godz.: 12:26)
  Co do kupna to sie nie zgadzam.TerraTec-uw jest juz pelno, a Hoontecha dostaniesz w specjalistycznym portalu.Co do Audigy i naszej slyszalnosci to to jak najbardziej popieram.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.