Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 6 lutego 2003 
    

Nokia N-Gage: drżyjcie mini-konsole


Autor: Redakcja | 20:08
(1)
Z wielkim hukiem ruszyła kampania reklamowa, nowego telefonu-mini konsoli firmy Nokia. Ów cudo ma nazywać się N-Gage i ma posiadać to co dobry telefon i dobra mini konsola mieć powinno. Jak pamiętamy, przeważnie gry w telefonach Nokii były "wbudowane", w N-Gage wszystkie gry będą dostępne na kartach pamięci, które bez problemu będzie można wymieniać - to posunięcie pozwoliło na umieszczenie w telefonie lepszego procesora oraz dokładniejszego, kolorowego wyświetlacza.

Z pierwszych danych jakie ujawnił producent, wiemy, że wyświetlacz będzie posiadał 4096 kolorów, będzie także posiadał wsparcie dla technologii Bluetooth oraz Java 1.0. Dodatkowo wbudowana zostanie mała kamerka cyfrowa, chwytająca obraz w rozdzielczości 640x480. Dokładniejsze informacje na temat tego urządzenia znajdziecie w recenzji serwisu Loadedinc. (autor: Bryndek)

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. a to ci checa ! (autor: pachus | data: 7/02/03 | godz.: 00:23)
    ale bedzie sprzecik .. ciekawe ile policza - 3000 ? no w promocji to bedzie duzo mniej, ale promocje dotycza osob pelnoletnich i do tego zatrudnionych.. Takze 20-latki chyba nie beda sie kartami wymieniac ?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.