Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 8 maja 2001 
    

Petycja do kongresu USA


Autor: Popeye | 10:20
W sieci pojawiła się petycja, pod którą każdy może się podpisać. Jest to petycja do kongresu USA, której treść mówi, że gry komputerowe nie wywołują w ludziach agresji oraz, że Joseph Liberman oraz John Ashcroft nie mają pojęcia o czym mówią. A oto jej treść:
Do Kongresu
My gracze świata jesteśmy podirytowani tym, że łączy się okrutne morderstwa z grami komputerowymi. Miliony, włączając w to niżej podpisanych, zgadzają się, że gry w które gramy w żaden sposób nie nastawiają nas wrogo do otoczenia, ani nie wzbudzają w nas chęci do zabijania, jedyne odczucia jakie w nas wzbudzają to wyswobodzenie. Przeciwne stanowisko reprezentują panowie Joseph Liberman oraz John Ashcroft. Ta petycja jest dal graczy, którzy czują, że nie jest ono właściwe. Petycja jest sposobem na to, aby udowodnić światu, że nie jesteśmy brutalnymi, spragnionymi krwi istotami jakimi przedstawiają nas niektórzy politycy. Niżej podpisani gracze wiedzą z doświadczenia, że gry video, w które gramy nie prowadzą nas do zabijania, ani popełniania jakichkolwiek innych aktów przemocy.

Z poważaniem.
Niżej podpisani.
Jeżeli także chciałbyś się podpisać pod powyższą petycją to zapraszam tutaj.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.