Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 8 maja 2001 
    

Global Win FOP 38 i pasta AGS na Boardzie


Autor: DYD | 12:30
Na naszym Boardzie ukazała się dziś ciekawa recenzja wiatraka Global Win FOP 38 oraz pasty Thermopox 75 AGS. Tekst Kane'a na pewno przypadnie do gustu osobom, które lubią wyciskać ze swoich procesorów maksimum wydajności. Oto krótki fragment z podsumowania:
GlobalWin FOP 38 jest naprawdę mocnym coolerem. Wart jest wydania tych 130 zł w momencie, kiedy potrzebujemy naprawdę solidnego chłodzenia, a nie zależy nam na ciszy. Jeśli nie lubimy hałasu, warto się zastanowić nad GlobalWin'em FOP 32 lub Volcano II. FOP 32 ma ta sama konstrukcje radiatora tylko mniej wydajny (czytaj ale za to cichszy) wentylator. Zawsze można wymienić go na wyżej wymienionego Sunona w celu poprawienia osiągów. Co do pasty to nie warto oszczędzać. Pozwala znacznie zmniejszyć temperaturę i zwiększyć szybkość transportu ciepła z procesora na radiator co przy ekstremalnym podkręcaniu jest bardzo ważne.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.