Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 12 lutego 2003 
    

Newsy z polskich redakcji


Autor: DYD | źródło: e-mail | 12:10
 • Trust 1200 Wireless Tablet @ redakcja.net, treść: "O tym, że Marek rysuje i przed szkołą i po szkole wiemy już doskonale z reklam telewizyjnych, które po pewnym czasie robią się naprawdę denerwujące. Niestety prawda jest okrutna. Dzieciaki już od najmłodszych lat, po dopadnięciu kredek bazgrzą na wszystkim, na czym się tylko da. Co tu dużo mówić. Dorośli ludzie też nie są lepsi, ale oni przynajmniej wiedzą, że postawienie długiej kreski na ścianie, może być mało efektowne (no chyba, że jest to grafitti) dlatego też w tym celu korzystają z kartek papieru. A co powiecie na rysowanie na komputerze bez użycia myszki?"

 • Recenzja Windows Server 2003 RC2 @ WinXP.com.pl, treść: "Całkiem niedawno do mojego domowego "laboratorium" trafiły przedprodukcyjne wersje Windows Server 2003 Standard i Enterprise Edition oznaczone jako Release Candidate 2 i ograniczone czasowo na rok: 'This limited technical release will expire 360 days after it is installed.' Postanowiłem przyjrzeć się bliżej najnowszemu systemowi firmy Microsoft przeznaczonemu na rynek serwerów. W poniższym artykule zostanie omówiona wersja Standard i niektóre funkcje wersji Enterprise."

 • Projekt Blizzard @ MoDeD-KOMPz, treść: "Idea zmodyfikowania czegoś narodziła się zaraz po tym jak przyjęto mnie do redakcji MoDeD-KOMPz. Na początku próbowałem przerobić moją starą obudowę, no-name’owego midi towera. Niestety modyfikacje skończyły się na tym, że spaliłem płytę główną i zasilacz :o). Wtedy kolega sprzedał mi starego Codegena big tower, i tak stopniowo, z czasem zaczął rodzić się Blizzard."

 • MSI GeForce4 MX 440TVD8X @ NVISION, treść: "Jest to pierwszy produkt MSI jaki mam okazję testować na łamach NVISION. Od razu zdradzę, że nie będzie to ostatni (wkrótce trafią do nas jeszcze inne, o czym dowiecie się na pewno). Karta dedykowana na rynek low-end i pod tym kątem będzie ta recenzja - jest to zrozumiałe, gdyż trudno porównywać ją do innych, dużo droższych, produktów."

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.