Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 13 lutego 2003 
    

Bezprzewodowy dostęp do Internetu w hotelach


Autor: DYD | źródło: CompLex | 19:36
(2)
Sieć hoteli Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc. oraz firma Intel poinformowały o zawarciu umowy marketingowej, w ramach której uruchomią bezprzewodowy dostęp do Internetu w ponad 150 hotelach Sheraton, Westin oraz W na terenie USA. Bezprzewodowe sieci 802.11, zwane także WiFi (Wireless Fidelity) w hotelach sieci Starwood będą sukcesywnie uruchamiane między marcem a sierpniem br., co zbiegnie się z nadchodzącym wprowadzeniem na rynek przeznaczonej dla komputerów podręcznych technologii Intel Centrino. Jednym z integralnych składników technologii Intel Centrino jest właśnie możliwość pracy w sieciach bezprzewodowych.

Starwood i Intel prowadzą wspólne działania promocyjne, reklamowe i marketingowe, mające na celu poinformowanie użytkowników notebooków o możliwości korzystania z bezprzewodowego dostępu do Internetu i sieci korporacyjnych za pośrednictwem działających w hotelach instalacji WiFi. Zastosowane przez Starwood rozwiązanie bezprzewodowych sieci lokalnych LAN umożliwi również korzystanie z innych urządzeń bezprzewodowych, takich jak PDA, tablety i kieszonkowe komputery PC. Punkty dostępowe WiFi będą zainstalowane przede wszystkim w holach hoteli oraz innych ogólnie dostępnych miejscach, uzupełniając obecne już w pokojach hotelowych sieci Starwood szybkie łącza internetowe.

"Ludzie często podróżujący w sprawach służbowych najszybciej przekonują się do nowych technologii, zwłaszcza takich, które ułatwiają życie i zwiększają produktywność pracy w podróży" - mówi Steven M. Hankin, prezes Starwood Technology and Revenue Systems - "Będąc wśród pionierów oferujących możliwość korzystania z bezprzewodowych sieci WiFi, hotele sieci Starwood zaczną odnosić coraz większe korzyści w miarę wzrostu popularności WiFi wśród podróżujących. Bacznie przyglądamy się nowym technologiom i wprowadzamy te, które będą przydatne dla naszych gości."

"W ramach przygotowań do premiery technologii Centrino, Intel współpracuje z firmami takimi jak Starwood nad rozlokowaniem punktów dostępowych WiFi w różnych miejscach świata, aby umożliwić klientom bezprzewodowy dostęp do sieci w każdym punkcie globu" - mówi Ann Lewnes, wiceprezes Sales and Marketing Group i dyrektor programu Intel Inside - "Dzięki tej umowie użytkownicy notebooków zyskają bezprzewodowy dostęp do informacji i rozrywki w głównych pomieszczeniach hoteli."

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hotelowa mikrofalówka (autor: piter_inc | data: 14/02/03 | godz.: 08:51)
    Kuchenka mikrofalowa wymiata na 2450 MHz
    tyle ze ma ok 900 W a karta sieciowa radiowa 2400 MHz i trochę mniej W będą mogli zaoszczędzić na ogrzewaniu.


  2. niech w wawie zrobia (autor: RusH | data: 14/02/03 | godz.: 21:25)
    niech w wawie zrobia, to sobie zapakule lapa do plecaka i poojde sciagac filmy :P

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.