Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 10 lutego 2023 
    

Jak włamać się komuś na Messengera? Czy to jest legalne?


Autor: materiały partnera | 11:01
(3)
Włamanie na Messenger jest prostsze niż przypuszczasz!Jak zhakować Messenger? Czy wiesz jakie to proste? Gdyby tylko mieć dostęp do czyjegoś konta na Messengerze – taka myśl zapewne nieraz pojawiła się w Twojej głowie. Czy wiesz jednak jak włamać się na Messengera? Czy jest to legalne? Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, doczytaj ten tekst do końca!Włamanie na Messenger – wykorzystaj aplikacje szpiegowskieJeśli szukasz eleganckiego rozwiązania, które ułatwi Ci szpiegowanie Messengera zdalnie, wykorzystaj aplikacje szpiegujące. Na rynku znajdziesz wiele interesujących programów, spośród których tylko niewielka część jest bezpieczna i godna polecenia. Którą zatem wybrać i czy jest to legalne?

Według wielu użytkowników, najlepszą aplikacją szpiegującą na rynku jest mSpy. Jest to oprogramowanie, które pozwala między innymi na zdobycie dostępu do czyjegoś Messengera i Facebooka. Jak to możliwe?

W aplikacji mSpy znajdziesz wiele ciekawych funkcji, takich jak:

● keylogger,
● Facebook Tracker.

Keylogger to narzędzie, które pozwoli Ci zarejestrować wszystkie klawisze, z których korzystał użytkownik śledzonego telefonu. Dzięki temu bez kłopotu zdobędziesz jego hasła i inne dane dostępowe, między innymi do Messengera.

W mSpy znajdziesz też funkcję Facebook Tracker, która pozwala na monitorowanie tej platformy społecznościowej. Otrzymasz powiadomienie o każdej wysłanej wiadomości, zdjęciu czy wideo. Co ciekawe, nie musisz posiadać nawet konta na Facebooku ani mieć danej osoby w znajomych.

Jak włamać się na Messengera? Zapytaj specjalistę!Aplikacja szpiegująca to jednak za dużo dla Ciebie? Poznaj inne rozwiązania, które pomogą Ci odpowiedzieć na pytanie: „Jak włamać się komuś na Messengera?”. Zapytaj i poznaj odpowiedź na swoje pytanie!

Wykorzystaj funkcję „Odzyskaj hasło”Jeśli dysponujesz dostępem do poczty elektronicznej lub telefonu osoby, na której konto chcesz się włamać, możesz skorzystać z opcji odzyskiwania hasła. W ten sposób bez większych trudności zresetujesz hasło i będziesz w stanie zalogować się na dane konto.

Problem tego rozwiązania tkwi w tym, że nie da się go ukryć. Szansa na to, że przypadkowo ustawisz oryginalne hasło jest prawie równa zeru. W ten sposób odetniesz dostęp prawowitemu właścicielowi, co z pewnością zostanie zauważone. Należy też dodać, że takie rozwiązanie jest nielegalne.

Spróbuj odgadnąć hasłoJak złamać hasło do Messengera? A dlaczego od razu je łamać? Wystarczy je odgadnąć!

Nie ma jednak nic za darmo. Zgadnięcie hasła może być bardzo trudne, a wręcz niemożliwe. Wszystko zależy od siły danego hasła. Odpowiednie połączenie cyfr, liter i znaków specjalnych może być niemożliwe do złamania przez komputer nawet przez kilkaset lat!

Sprawdź zapisane hasła w przeglądarceKolejnym sposobem odgadnięcia hasła jest sprawdzenie zapisanych haseł w przeglądarce. Taką funkcję oferuje między innymi:

● Mozilla Firefox,
● Google Chrome,
● Microsoft Edge.

Wystarczy że wykorzystasz taką funkcję i gotowe!

Dlaczego włamywać się na cudzego Messengera?Włamanie na Messengera raczej nie wydaje się zbytnio legalne. Jest to prawda, ponieważ takie działanie jest prawnie zabronione, jeśli nie posiadasz wyraźnej zgody danej osoby. Warto o tym wiedzieć zanim zapytasz jak zhakować Messenger.

Uzyskanie dostępu do czyjegoś Messengera może uchronić pracodawcę przed utratą cennych informacji z punktu widzenia firmy. Z tego powodu w części umów pojawia się zapis, który uprawnia pracodawcę do wejścia na profil pracownika.

PodsumowanieZanim sprawdzisz jak włamać się na Messengera zapytaj najpierw otwarcie daną osobę czy nie potrzebuje Twojej pomocy. Jeżeli jednak zamierzać włamać się na dane konto, wykorzystaj w tym celu sprawdzone narzędzia, takie jak aplikacja szpiegowska mSpy oraz sprawdź, czy takie rozwiązanie będzie legalne w stosunku do danej osoby.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, za użytkowanie aplikacji i skutki jej działania. Przed użyciem zapoznaj się z możliwością użycia programu w swoim kraju, na stronie producenta aplikacji

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. LOL (autor: power | data: 15/02/23 | godz.: 00:24)
  Reklama wlamywania sie na konto, a myslalem ze juz wszystko widzialem w necie.
  Wlamywanie sie na cudze konto jest karalne, a takze namawianie kogos do tego.


 2. nie jezeli robi to CIA (autor: henrix343 | data: 15/02/23 | godz.: 01:57)
  oni nawet czesto wykupuja reklamy swoich technik aby potem lapac frajerow probujacych sie gdzies wlamac :)

 3. @news (autor: lcf | data: 15/02/23 | godz.: 19:38)
  KK art. 269b. § 1. Kto wytwarza, pozyskuje, zbywa lub udostępnia innym osobom urządzenia lub programy komputerowe przystosowane do popełnienia przestępstwa określonego w art. 165 § 1 pkt 4, art. 267 § 3, art. 268a § 1 albo § 2 w związku z § 1, art. 269 § 1 lub 2 albo art. 269a, a także hasła komputerowe, kody dostępu lub inne dane umożliwiające nieuprawniony dostęp do informacji przechowywanych w systemie informatycznym, systemie teleinformatycznym lub sieci teleinformatycznej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  https://isap.sejm.gov.pl/....xsp?id=WDU19970880553


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.