Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 9 maja 2001 
    

Intel Foster opóźniony


Autor: Popeye | 10:20
Chociaż premiera najnowszego procesora Intela miała nastąpić 8 maja, to jednak firma ta nie przedstawiła swojego najnowszego Xeona opartego na jądrze Foster. Ten CPU reprezentujący nową generację dwu-procesorowych serwerów i stacji roboczych wzorowanych na architekturze NetBurst, będzie miał swoją premierę kilka tygodni później. Powodem opóźnienia jest to, że Intel miał problemy z elektryką pakietów Fostera. Intel bał się, że procesory te mogą się popsuć przy osadzeniu ich w specjalnie zaprojektowanym pod nie gniazdem Socket603. W rezultacie firma pracuje teraz nad nowym modułem pakietowania. Premiera nowego procesora powinna nastąpić 21 Maja.

Tymczasem producenci płyt głównych odpowiednio przygotowali się na premierę nowego Xeona. Urządzenia firm Iwill, Tyan oraz Supermicro, wyposażone w jądro i860 Colusa pojawią się więc dopiero za kilka tygodni, a ich ceny oscylować będą w granicach $800-&1000.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.