Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Sobota 1 marca 2003 
    

Nowe recenzje w polskiej Sieci


Autor: DYD | źródło: e-mail | 09:28
 • Projekt Intruder @ MoDeD-KOMPz treść: "Przedstawiam obudowę do mojego komputera, wykonaną z płyt paździerzowych. Cała obudowa jest dwuczęściowa, w górnej części znajduje się nagrywarka, kieszeń na dysk, stacja dyskietek oraz wyświetlacz LCD, zaś w dolnej części, która znajduje się pod powierzchnią biurka jest cała reszta, czyli płyta wraz z osprzętem, dysk oraz cały układ chłodzenia cieczą. Co daje takie połączenie? Przekonacie się czytając ten artykuł, a więc zapraszam do czytania."

 • MSI i Leadtek GeForce4 Ti4800SE @ IN4.pl treść: "Testując obie karty miałem nieodparte wrażenie deja vu. Zarówno pod względem wydajności, jak i jakości grafiki 2D/3D, a także układu VIVO, obie karty prezentowały się identycznie. Te dwa kryteria nie są w stanie wskazać nam, która karta jest lepsza. MSI na pewno ma lepszą prezencję i bogatszą zawartość pudełka. Ale nie ma nic za darmo, jest też o 100 zł droższa od Leadteka."

 • Hercules 3D Prophet 9500Pro 128MB @ Sirius.pl treść: "Zastosowanie niebieskiego laminatu, a przede wszystkim wydajnego coolera oraz radiatorów po obu stronach na pamięciach, nadało nie tylko efektowny wygląd karcie, ale przede wszystkim zapewniło odpowiednie chłodzenie i duże możliwości podkręcania. Co prawda problem ze znalezieniem odpowiedniego BIOSu występował dość długo, teraz jednak nie powinno być takich problemów, chociaż nadal są to beta BIOSy."

 • Zasilacze - najlepsza karma dla PeCeta @ frazpc.pl treść: "Dzisiaj postanowiłem zająć się opisem kilku obecnie najpopularniejszych na naszym rynku zasilaczy. Są to najczęściej spotykane produkty, zarówno osobno jak i w gotowych zestawach. Na wstępie chciałbym przybliżyć trochę role jaką spełnia zasilacz w każdym komputerze. Właściwe napięcia mają duży wpływ na stabilność całego systemu, a ich wahania mogą być niebezpieczne dla naszego sprzętu..."

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.