Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 3 marca 2003 
    

Kevin Mitnick w Polsce


Autor: Pawel | 10:27
(3)
Kevin Mitnick, jeden z najsłynniejszych hakerów świata przyjedzie w czwartek 6 marca do Polski. Będzie promował swoją książkę „Sztuka podstępu. Łamałem ludzi nie hasła”. Kevin Mitnick był jedną z najintensywniej poszukiwanych osób w historii FBI. Po aresztowaniu groziła mu kara kilkuset lat pozbawienia wolności, mimo że nigdy nie oskarżono go o czerpanie korzyści finansowych z hakerstwa. Wyrokiem sądu zakazano mu jakiegokolwiek dostępu do komputera. Sąd tak uzasadnił wyrok: "Uzbrojony w klawiaturę jest groźny dla społeczeństwa".

Po wyjściu z więzienia Mitnick zupełnie odmienił swoje życie. Stał się najbardziej poszukiwanym ekspertem w Stanach od spraw bezpieczeństwa systemów komputerowych. W "Sztuce podstępu" odkrywa tajemnice swojego "sukcesu". Opisuje jak łatwo jest pokonać bariery w uzyskiwaniu ściśle tajnych informacji, jak łatwo dokonać sabotażu przedsiębiorstwa, urzędu czy jakiejkolwiek innej instytucji. Robił to setki razy wykorzystując przemyślne techniki wywierania wpływu na ludzi. Mitnick udowadnia, jak złudna jest opinia o bezpieczeństwie danych prywatnych i służbowych, pokazuje jak ominąć systemy warte miliony dolarów, wykorzystując do tego celu ludzi je obsługujących. Szczegółowy program wizyty Mitnicka w Polsce można znaleźć na stronach wydawnictwa Helion.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Panie Mitnick (autor: Doczu | data: 3/03/03 | godz.: 10:40)
  Mam dla Pana zadanie. Szef mnie wkurza - mógłby Pan coś z tym zrobić ? ;-)))))
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.


 2. Doczu, (autor: Andrzej | data: 3/03/03 | godz.: 12:08)
  szanuj szefa swego bo mozesz miec gorszego ;-)))
  chyba ze chcesz go wygryzc czego Ci zycze :)


 3. Serwis Mitnicka znów zhackowany (autor: tomimak | data: 3/03/03 | godz.: 12:22)
  a on reklamuje go jako ocena bezpieczenstwa kpiny !!!
  www.defensivethinking.com


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.