Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 4 marca 2003 
    

Kodak LS633


Autor: Pawel | źródło: dpreview | 10:57
(1)
Firma Kodak zaprezentowała nowy 3-megapikselowy aparat cyfrowy oznaczony symbolem LS633. Jest to pierwszy na świecie aparat cyfrowy wyposażony w energooszczędny wyświetlacz OLED. Technologia OLED nie wymaga podświetlania ekranu – panel sam jest źródłem światła. Dzięki temu pobór mocy jest znacznie niższy niż w wypadku starszych wyświetlaczy LCD.

Rozmiar ekranu aparatu wynosi 2,2 cala, natomiat kąt widzenia 165 stopni. Aparat posiada obiektyw Schneider-Kreuznach Variogon z zoomem optycznym 3x, oraz cyfrowym 3,3x.. Wbudowana pamięć ma pojemność 16-megabajtów. Obsługuje ponadto karty MultiMediaCard/Secure Digital. W LS633 zastosowano ciekawe rozwiązanie, które pozwala zapamiętać w aparacie do 32 adresów e-mail i wysłać pod nie zdjęcia po połączeniu z komputerem. Aparat pojawi się na rynku w kwietniu w cenie około 400 dolarów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Sporna kwestia zoom-u cyfrowego (autor: andrus | data: 5/03/03 | godz.: 00:57)
    Nie wiem dlaczego w aparatach cyfrowych instaluje się zoom cyfrowy. Te same efekty, w znacznie lepszej jakości osiągniemy za pomocą komputera. Wydaje mi się, że to "podpucha" na klienta.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.