Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 4 marca 2003 
    

Sensaura i VIA ogłaszają porozumienie


Autor: DYD | źródło: e-mail | 11:44
VIA Technologies, Inc. w dniu dzisiejszym poinformował o podpisaniu porozumienia z Sensaura o licencjonowaniu ich technologii w rozwiązaniach audio VIA. W połączeniu z renomowanymi kodekami VIA AC'97 oraz serią kontrolerów audio VIA Envy, zaawansowana technologia Sensaura może maksymalizować pod względem realizmu otaczające gracza środowisko 3D. Technologia Sensaura jest zaprojektowana aby rozszerzać branżowy standard Microsoft DirectSound3D API, umożliwiając graczom doświadczyć w grach dźwięku najwyższej jakości w trzech wymiarach, w tym:
  • Sensaura MacroFX tworzy 'efekty bliskości', które pojawiają się w rzeczywistości w chwili gdy obiekty poruszają się bardzo blisko słuchającego, np.: pszczoły brzęczące wokół twojej głowy, kule przelatujące koło twojego ucha.
  • Sensaura EnvironmentFX akustycznie renderuje środowiska audio 3D. Aż do 26 różnych środowisk jest oferowanych, wśród nich efekty podwodnego świata , cieknącej rury z wodą, itd. Technologia ta w pełni obsługuje Creative Labs EAX 1.0, EAX 2.0, a także I3DL2 wyznaczone przez IA-SIG.
  • Sensaura MultiDrive integruje przednią i tylną półkule audio z tak dużą dokładnością, że zaczniesz oglądać się za siebie aby upewnić się, że nikogo ani niczego tam nie ma.
"Kiedy szukaliśmy wsparcia software'owego najwyższej jakości dla najnowszych standardów audio stosowanych w grach, Sensaura, jako uznana uniwersalna technologia oferująca niesamowite doznania dźwiękowe w grach, była naturalnym wyborem," skomentował Steve Chen, product manager VIA Audio oraz asystent wykonawczy CEO, VIA Technologies, Inc. "Istotną korzyścią płynącą z tego wsparcia będzie to, że teraz możliwy będzie wielokanałowy dźwięk w najnowszych grach z naszymi rozwiązaniami na kodekach AC'97, jak również pełny zakres efektów przestrzennych 3D."

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.