Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 4 marca 2003 
    

Promowanie marki Centrino


Autor: DYD | źródło: x-bit / 4d | 12:07
W poniedziałek Intel rozpoczął kampanię promocyjną marki Centrino. Akcja "Unwire" polega na emisji reklam, w których będą przedstawione wszystkie najnowsze rozwiązania, jakie gwarantuje Centrino (więcej o tej technologii tutaj). Promocja dotyczy 11 krajów na świecie. Reklama nowej marki będzie się pojawiać telewizji, prasie, Internecie i na reklamach zewnętrznych. W ramach promocji "Unwire" w telewizji pojawi się seria spotów, w których będą pokazani przedsiębiorcy, pracujący przy swoich biurkach ale w bardzo nieoczekiwanych miejscach, m. in. na trampolinie, lotnisku, polu golfowym czy autobusie wycieczkowym, otoczeni tłumem ludzi. Biznesmeni będą nieświadomi tego, że znajdują się w dziwnej sytuacji, pracując na komputerze poza swoim biurem.

Technologia Centrino obejmuje nowy procesor do urządzeń przenośnych, zgodny z nim chipset i rozwiązanie bezprzewodowej łączności 802.11 (WLAN). Elementy te zostały specjalnie zaprojektowane do współpracy ze sobą nawzajem. Dodatkowo Centrino oznacza nowe rozwiązania zwiększające czas pracy baterii, a równocześnie zapewniające delikatniejszy wygląd, mniejsza wagę i najlepsze parametry pracy. Premiera nowej technologii, zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami odbędzie się 12 marca na targach CeBIT.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.