Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 4 marca 2003 
    

Skaner HP Photosmart 1200


Autor: DYD | źródło: e-mail | 17:22
(2)
Firma Hewlett-Packard zaprezentowała nowy skaner fotograficzny HP Photosmart 1200. To nieduże, eleganckie urządzenie umożliwia szybkie i wygodne skanowanie na biurku zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm z maksymalną rozdzielczością 1200 dpi. Dodając opcjonalną kartę pamięci i akumulatory można zmienić je w przenośny skaner, który może być używany niemal wszędzie. Skaner ma tylko cztery przyciski sterujące (podobne do przycisków cyfrowego aparatu fotograficznego).

Użytkownicy mogą przesyłać zdjęcia pocztą elektroniczną i publikować je na stronach internetowych. Mogą też za pomocą funkcji HP Instant Share dokonać wstępnego wyboru zdjęć do automatycznego wydrukowania przy najbliższym podłączeniu skanera do komputera PC lub karty pamięci do drukarki z kompatybilnym gniazdem. Jedno zdjęcie skanuje się około 14 s - urządzenie nie potrzebuje czasu na rozruch.

Urządzenie umożliwia skanowanie dużych dokumentów, takich jak mapy lub artykuły w czasopismach, częściami, a następnie łączenie ich w całość za pomocą programu ArcSoft Panorama Maker.

Do skanera fotograficznego HP Photosmart 1200 producent dołącza oprogramowanie HP Photo & Imaging i HP Memories Disc Creator. Umożliwia ono użytkownikom tworzenie własnych archiwalnych dysków CD z utworami muzycznymi dobranymi do zdjęć. W ten sposób zbiór statycznych obrazów można przekształcić w ilustrowany muzyką, interesujący pokaz slajdów, który można oglądać na ekranie telewizora lub monitora komputera.

Skaner fotograficzny HP Photosmart 1200 jest kompatybilny z komputerem PC. Będzie dostępny we wszystkich większych sklepach detalicznych w końcu marca 2003 r., w cenie 399 zł brutto.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. fajne urządzenie (autor: PaKu | data: 4/03/03 | godz.: 18:36)
    Wlasnie czegos takiego potrzebuje :-)

  2. Spóźniona werja (autor: andrus | data: 5/03/03 | godz.: 00:51)
    W chwili obecnej, w dobie aparatów cyfrowych ten produkt wydaje mi się nie na czasie. Na pewno go nie kupię.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.