Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 6 marca 2003 
    

Warcraft III: The Frozen Throne Beta


Autor: Alien5 | 22:22
Kilka dni temu Blizzard po cichutku rozpoczął testy wczesnej wersji beta (o czym wczoraj donieśliśmy), nadchodzącego expansion packa do jednego z najgłośniejszych RTS-ów ostatnich miesięcy - WarCraft III: Reign of Chaos. Koledzy z Gamespot.com mieli okazję pobawić się testową wersją The Frozen Throne i podzielili się swoimi wrażeniami:

"Testowana wersja beta zawierała dziewięć całkiem sporych map (4x4 i 6x6): Bridge Too Near, Hail Stone, Ice Flow, Islands, Tanaris, Turtle Rock, Whirlwind, Stranglethorn Vale, and Wheel of Chaos. Sceneria map nie różni się niczym szczególnym od oryginału, za wyjątkiem kilku nowych elementów. Pojawiła się na przykład nowa tawerna, w której można zatrudnić neutralnego bohatera. W The Frozen Throne pojawiło się także kilka nowych jednostek:

  • The Elven Blood Mage - nowy bohater ludzi, posiada czary: Flame Strike, Mana Shield, Banish
  • Elven Spellbreaker - jednostka ludzi, m.in. mozliwosc wykradania czarow wrogom
  • Dragon Hawk - ludzie, czar: Cloud
  • Crypt Lord - Undead, ogromny i silny bohater, który znakomicie nadaje się do walki w pierwszej linii ataku, głównie dzięki zdolności Damage Shield, która w walce odbiera punkty siły atakującej jednostce
  • Black Sphinx - Undead
Niestety, nie udało się zobaczyć nowych jednostek Elfow i Orkow. Oprócz postaci, The Frozen Throne wnosi w sobie wiele poprawek w funkcjonowaniu gry i interface'u oraz zmiany w algorytmach sztucznej inteligencji komputera."

To by było na tyle z pierwszych wrażeń z testowania bety dodatku do WarCraft III. Wraz z postępem prac nad nowym expansion packiem, będziemy starali się na bieżąco informować o zmianach i nowych cechach gry.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.