Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 10 maja 2001 
    

ASUS znów cheatuje


Autor: Marecek | 11:20
Mniej więcej rok temu ASUS udostępnił posiadaczom kart graficznych wykonanych w oparciu o kość NVIDII beta wersję sterowników posiadających kilka ciekawych opcji, jak np. możliwość włączenia przezroczystych ścian czy tylko siatki (wireframe) otoczenia gry. Część środowiska zawodowych graczy była wściekła, wszakże wszelkie rozgrywki w Queja, CounterStrike'a albo Half-Life'a "po sieci" traciły sens w momencie, gdy któryś z graczy stawał się praktycznie wszystkowidzący. Oczywiście sterowniki ASUSa momentalnie zyskały też sporą rzeszę zwolenników. W ciągu miesiąca udało się też zaimplementować nieuczciwe algorytmy do driverów innych niż ASUSa kart graficznych, jednak sprawa dość szybko została wyciszona, a winny producent wycofał się z obietnic wprowadzenia w oficjalnych "sterach" opcji "wireframe" oraz "transparent" (choć otwarcie mówił o pozostawieniu możliwość rozjaśniania zaciemnionych zakamarków).

Kilka dni temu światło dzienne ujrzały nowe sterowniki do kart graficznych ASUSa oznaczone numerkiem 11.01. Okazało się, że posiadają one pełny pakiet niepożądanych funkcji. Firma nie wspomniała o nowościach ani słowem (najwyraźniej ktoś za wszelką cenę chce znów podnieść sprzedaż produktów nie bacząc na to, jaki wpływ wywrze to na środowisko graczy). Nie pytajcie tylko skąd zdobyć magiczne sterowniki - na większości oficjalnych sajtów już ich nie znajdziecie (screen pochodzi ze strony RivaStation).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.