Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 11 marca 2003 
    

HP Photosmart 735


Autor: DYD | źródło: e-mail | 10:41
HP poinformowało o wprowadzeniu na rynek nowego, kompaktowego cyfrowego aparatu fotograficznego HP Photosmart 735. Wyposażony został w obiektyw firmy Pentax (3 megapikseli) umożliwiający 3-krotny zoom optyczny i
5-krotny zoom cyfrowy. Urządzenie umożliwia także przygotowywanie klipów wideo i audio. Wyświetlacz LCD posiada przekątną 3,8 cm (1,5"). Urządzenie wyposażono w 16 MB wewnętrznej pamięci operacyjnej, a także w gniazdo kart pamięci SD/MMC.

HP wprowadził także na rynek nową stację dokowania HP Photosmart 8886 przeznaczoną do cyfrowych aparatów fotograficznych, z możliwością zdalnego, bezprzewodowego sterowania za pomocą pilota. Stacja dokowania pozwala użytkownikom jednym ruchem pobrać zdjęcia, wysłać je pocztą elektroniczną lub wydrukować, bez potrzeby korzystania z komputera PC. Umożliwia ona oglądanie zdjęć, filmów wideo i pokazów slajdów na telewizorze. Stacja dokowania HP Photosmart 8886 pozwala także naładować akumulatory bez wyjmowania ich z aparatu, z wykorzystaniem dołączonego do zestawu zasilacza AC.

Aparat HP Photosmart 735 będzie dostępny w sprzedaży od czerwca 2003 r. Jego zalecana cena detaliczna kształtuje się na poziomie ok. 1299 zł. Aparat będzie także oferowany w zestawie ze stacją dokującą HP Photosmart 8886, zalecana cena detaliczna zestawu kształtuje się na poziomie 1499 zł. Użytkownicy będą mogli ponadto nabyć aparat HP Photosmart 735 w zestawach z drukarką HP P130.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.