Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 11 marca 2003 
    

Ze świata gier...


Autor: Alien5 | 12:49
(1)
 • CD Projekt oficjalnie potwierdził wydanie całkowicie spolszczonej wersji nowego dodatku do gry RPG - Elder Scrolls III: Morrowind, o podtytule Tribunal. Expansion pack będzie kosztował 59,90zl. Niestety CD Projekt nie podał jeszcze informacji na temat zawartości pudełka, ani terminu wydania gry. Tribunal będzie posiadał bardzo ciekawy scenariusz, nowe potwory, bronie, zbroje, ekwipunek, a także poprawiony interface użytkownika, dziennik i mapę.

 • Valve Software oświadczyło, ze natychmiast po pojawieniu się procesora AMD Opertron na rynku, wypuści nowe 32- i 64-bitowe wersje Counter Strike Dedicated Server, korzystającego z dobrodziejstw najnowszych technologii oferowanych przez ten procesor. Pierwsze testy wykazały 30-to procentowy wzrost wydajności w stosunku do standardowej wersji serwera, ale programiści spodziewają się kolejnych wzrostów wydajności po optymalizacji kodu.

 • Grupka śmiałków, z Tseringiem Gyalzenem, synem jednego ze 100 tragarzy, którzy w 1953 roku po raz pierwszy w historii zdobywali Mount Everest, wpadła na bardzo śmiały i ambitny pomysł - zamierzają oni u podnóża Everestu, na wysokości 5300m n.p.m. otworzyć kawiarenkę internetową. Pomysł wydaje się być dobrą inwestycją, szczególnie ze względu, że w okolice Mount Everest przyjeżdża około 20-50 tys. alpinistów rocznie i z pewnością wielu z nich skorzystałoby z możliwości posurfowania po internecie i powysyłania kilku maili z fotkami znajomym. Pozostaje tylko jeden problem: w okolicach Everestu nie ma żadnych budynków, ani elektryczności. Dodatkowe problemy w realizacji projektu mogą sprawić bardzo trudne warunki atmosferyczne.

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  1. hehe .. no wreszcie Tribunal :>> (autor: XCLONE | data: 12/03/03 | godz.: 16:02)
   mniam!

   Pozdr.
   Artur S.


      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.