Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 13 marca 2003 
    

Unreal Tournament 2003 Bonus Pack


Autor: Alien5 | 12:04
W dniu dzisiejszym Epic Games udostępnił długo oczekiwany, darmowy Bonus Pack do Unreal Tournament 2003. Pakiecik zawiera 10 map, 3 nowe tryby rozgrywki, 2 nowe adrenaline combos oraz dodatkowa opcje - menager muzyki. Trzy nowe tryby gry to:
  • Mutant - jeden z uczestników rozrywki staje się tytułowym Mutantem i jest uzbrojony we wszystkie bronie i zbroje oraz posiada power-up'y: invisibility, agility i power. Poziom jego zdrowia opada wraz z upływem czasu i może być uzupełniony tylko poprzez zabicie jednego z przeciwników. Gracz, któremu uda się wyeliminować mutanta, automatycznie przejmuje jego rolę i gra toczy się dalej.
  • Last Man Standing - ten mod został zaczerpnięty z oryginalnego Unreal Tournament. Za sfragowanie przeciwnika, gracz otrzymuje energie. Wygrywa ten, który ostatni zostanie na polu bitwy.
  • Invasion - tryb cooperative - zjednoczony oddział graczy walczy z nadciągającymi hordami potworów.
Z nowych adrenaline combosow zobaczymy: pint-sized (powiększa postać do 150% oryginalnego rozmiaru) oraz camouflage. Unreal Tournament 2003 Bonus Pack można ściągnąć z tego serwera (149MB). Wymagany jest patch w wersji 2199, który można zessać stąd.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.