Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Sobota 29 marca 2003 
    

Paint Shop Pro v8.0 Beta 5


Autor: DYD | źródło: FileFlash | 12:35
(1)
Wśród programów do obróbki grafiki 2D panuje ostra konkurencja. Paint Shop Pro ma już jednak ugruntowaną pozycję. Autorzy programu - firma Jasc, stawiają na dużą funkcjonalność, lecz jednocześnie nie tworzą ze swojego narzędzia dużego kombajnu. Podobnie ma prezentować się ósma już odsłona PSP. Aktualnie jest w fazie pierwszej publicznej wersji beta. Po pierwszych reakcjach w sieci, możemy zachęcić wszystkich korzystających z PSP do wypróbowania bety. Doszło sporo drobnych poprawek, ale także zupełnie nowych narzędzi. Jasc chce zjednać sobie również początkujących grafików wprowadzeniem nowego, rozbudowanego systemu tutoriali. Plik można pobrać stąd (48.9 MB).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. A co z Photo Draw 2k? (autor: ::.admin.:: | data: 31/03/03 | godz.: 21:28)
    Uzywam tego programu i uwazam, ze jest kapitalny. Mozliwoci prawie takie jak w photoshopie, a obsluga znacznie latwiejsza. Jezeli chce ktos zobaczyc jakie cuda robie tym programem to moje udostepnic linka z galeria.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.