Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Poniedziałek 31 marca 2003 
    

Ze świata gier...


Autor: Alien5 | 18:47
 • Wczoraj wieczorem Sports Interactive udostępniło pierwszego patcha do Championship Managera 4. Poprawia on m.in. szybkość działania gry, usuwa problemy z otwieraniem gry w okienku, dodaje play-offy w spadkowej grupie 2 ligi polskiej oraz wprowadza wiele innych zmian i poprawek. Pełną listę zmian można obejrzeć pod tym adresem. Championship Manager 4 Patch v4.0.3 - download (5.3MB).

 • Na oficjalnej stronie Elder Scrolls III: Bloodmoon, w Designer Diary pojawił się nowy wpis zatytułowany "Dunces with Wolves" napisany przez jednego z tworców expansion packa do Morrowinda - Marka Nelsona. W rozdziale tym poczytać możemy o tym jak zrodził się pomysł umieszczenia w grze nowej klasy postaci - wilkołaka i jak mniej więcej będzie wyglądała nowa kreatura.

 • Dzisiaj dzień nowych patchy. Tym razem 3DO opublikowało dwie nowe łatki do angielskich wersji gier: Heroes of Might & Magic 4 oraz dodatku do HoMM4 - Gathering Storm. Łatki poprawiają m.in. problemy z niektórymi czarami i artefaktami oraz naprawiają błędy w funkcjonowaniu gry i trybu multi-player. Heroes of Might & Magic v3.0 UK Patch (6.1 MB); Heroes of Might & Magic: Gathering Storm v3.0 UK Patch (5.9 MB). Uwaga! Do instalacji patchy wymagana jest wersja 2.2 Heroesow i Gathering Storma!

 • Dzisiaj Publisher Whiptail Interactive oficjalnie potwierdziło, że jedna z najkrwawszych w historii gier first person perspective - Postal 2 - pojawi się na półkach sklepowych w Europie i na Wyspach Brytyjskich 14 kwietnia. Gra będzie dozwolona od lat 18. Na wyspach jej cena będzie wynosić około 25 funtów.

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.