Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 2 kwietnia 2003 
    

EPSON Stylus Photo 830U


Autor: DYD | źródło: e-mail | 13:30
EPSON Stylus Photo 830U, bezpośredni następca modelu EPSON Stylus Photo 830, jest przeznaczony dla użytkowników prywatnych, pasjonujących się fotografią, którzy przywiązują dużą wagę do jakości wydruków i łatwej obsługi. Drukarka posiada dodatkowe złącze USB na przedniej ściance. Umożliwia ono podłączenie aparatów posiadających funkcję Direct Print, na przykład nowych modeli tanich aparatów EPSON PhotoPC L-200 i EPSON PhotoPC L-300. Dzięki technologii PRINT Image Matching II (P.I.M.) możliwy jest druk bez marginesów. Dzięki dwóm złączom USB drukarka EPSON Stylus Photo 830U może współpracować zarówno z komputerami pod kontrolą Windows, jak i z komputerami MacIntosh.

Drukarka EPSON Stylus Photo 830U jest standardowo wyposażona w sześć kolorów atramentu. Jaśniejsze odcienie kolorów cyjan i magenta dają bardziej precyzyjne i jednorodne przejścia barw oraz zmniejszają jednocześnie ziarnistość obrazu. Szybkość wydruku wynosi 14 stron na minutę w trybie czarno-białym i 13,7 stron na minutę w trybie wydruku barwnego. Cena drukarki to około 129 EURO (netto).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.