Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 2 kwietnia 2003 
    

Ze świata gier (6 sztuk)


Autor: Alien5 | 16:35
(3)
 • Blizzard Entertainment zaostrzył metody walki z Battle.netowymi hackerami i cheaterami. Od niedawna CD Key'e wszystkich graczy, którzy próbowali oszukać podczas gry w WarCraft III lub Diablo II zostały zablokowane. Przekonało się już o tym ponad 150,000 śmiałków, którym znudziły się konwencjonalne metody walki i spróbowali ułatwić sobie życie w internetowych potyczkach. Blizzard zapowiada, że będzie kontynuował swoją politykę do skutku.

 • Eidos Interactive pochwalił się najnowszymi wynikami sprzedaży swojego najmłodszego hitu Championship Manager 4. Gra bije rekordy popularności i w tej chwili wysunęła się na czoło w kategorii "najszybciej sprzedająca się gra na PC" wszechczasów na Wyspach Brytyjskich. W pierwszym tygodniu sprzedaży rozeszło się dokładnie 124,627 kopii gry, co daje ponad dwukrotnie wyższy wynik niż uzyskał poprzedni rekordzista Championship Manager: Season 01/02. "Le roi est mort, vive le roi!".

 • Coś dla fanów Star Wars, firma Raven Software potwierdziła informacje o trwających pracach nad trzecią częścią gry Jedi Knight. W nowej odsłonie rycerzy Jedi pojawią się takie elementy jak: możliwość wyboru miedzy jasną i ciemną stroną mocy, wciągająca, nieliniowa fabuła gry (ponad 30 godzinna kampania), możliwość stworzenia własnej postaci zupełnie od podstaw oraz modyfikacji miecza świetlnego. Jedi Knight III zostanie zrobiony na specjalnie zmodyfikowanym engine'ie Quake'a III.

 • Zapewne starsi gracze pamiętają bardzo dobrze klasyk kina zatytułowany "Wielka Ucieczka". Pivotal Games prowadzi obecnie bardzo zaawansowane prace nad gra The Great Escape, oparta o motywy filmu. Gra pojawi się w sklepach dopiero w czerwcu, jednak już teraz można zobaczyć pierwsze efekty i przekonać się, że programiści odwalają kawał dobrej roboty. Wszystkich ciekawych tego, jak będzie wyglądała gra, zapraszam do obejrzenia trailera z gry The Great Escape (47MB).

 • No i oczywiście codzienna dawka patchy :) Dzisiaj pojawiły się łatki do Command & Conquer: Generals, StarCraft oraz StarCraft: Brood War. Mozna ja pobrac z tych miejsc: C&C Generals v1.05 Patch, Starcraft v1.10 Patch (2.9 MB), Starcraft Brood War v1.10 Patch (2.7 MB).

 • Dziś do sklepów w całej Polsce trafiła gra Metal Gear Solid 2: Substance z firmy Konami. To rozszerzona wersja Metal Gear Solid2: Sons of Liberty znanej dotąd jedynie posiadaczom Playstation2. Substance to m.in. dodatkowe 350 misji treningowych w wirtualnej rzeczywistości, 150 misji z alternatywnymi sposobami przejścia, pięć nowych zadań z udziałem Solid Snake'a oraz wiele ukrytych postaci. MGS2 dostępna jest na płytce DVD w angielskiej wersji językowej z polską instrukcją i pudełkiem. Cena wynosi 159,90 PLN.

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  1. Błąd w nazwie - nie 'StarCraft: Blood War', tylko Brood ... (autor: Tiamat | data: 3/04/03 | godz.: 08:13)
   ... tak jak w linku do patcha :)

   Swoją drogą .. to oni jeszcze to paczują ? Ale fakt, że gierka bardzo dobra.

   TmT


  2. Jedi Knight3 (autor: N.e.o.K | data: 3/04/03 | godz.: 08:44)
   Dlaczego na engine Q3 do cholery, przecież lokacje w NOLF2 wyglądają o wiele lepiej.
   Mogliby to zribić na lirhtech lub na engine UT2003.


  3. Engine Q3 (autor: Tekurisu | data: 4/04/03 | godz.: 13:36)
   Dlaczego na engine Q3? Pewnie glownie z tego powodu ze ten engin maja juz wykupiony i dosc dobrze sie spisywal przy JK2, wiec nie widzieli powodu zeby kupowac jakis inny engin. Podobnie bylo z JK1. Druga powod jest pewnie taki ze ten JK3 to pierwotnie mial byc dodatek do JK2 ale wprowadzili tyle zmian ze uznali to juz za calkiem nowa gre :)

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.