Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 3 kwietnia 2003 
    

Z dyskietką Sony w podróży


Autor: DYD | 16:53
(1)
W ofercie firmy Alstor pojawiły się zewnętrzne napędy FDD firmy SONY. Urządzenia wyposażone są w szybki interfejs USB 2.0, co raczej będzie miało mizerny wpływ przez ograniczoną szybkość odczytu i zapisu zwykłego "floppa". Dzięki zasilaniu z kabla USB nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego zasilacza sieciowego. Urządzenia powstały głównie z myślą o posiadaczach notebooków bez wbudowanych czytników dyskietek 3.5". W sprzedaży znajdują się trzy modele: MPF-82-EU - czarny napęd w wersji OEM (ok. 180 zł brutto), MPF-88-EU - szary napęd w wersji Retail (ok. 270 zł brutto) oraz MSFD-20U - szary napęd w wersji Retail (ok. 310 zł brutto). Ciekawostką modelu MSFD-20U jest wbudowany slot na pamięci Memory Stick umożliwiający odczyt danych przeniesionych bezpośrednio z aparatu cyfrowego.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. bleeee (autor: RusH | data: 3/04/03 | godz.: 19:06)
    drogo za napis sony
    usb 2.0 - pewnie jest napis o zgodnosci z USB 2.0 a nie o tym , ze uszadzenie jest w tym standardzie :)
    sam sprzedaje takie czytniki ze slicznym logiem USB2.0 compatible, a one sa 1.1 tylko :)) , to logo oznacza ze beda dzialac w porcie 2.0 :DDD taka podpucha dla lamera


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.