Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 3 kwietnia 2003 
    

Ze świata gier...


Autor: Alien5 | 19:25
 • Na oficjalnej stronie gry Cold War firmy Mindware Studios, pojawiło się trochę nowego stuff'u. Od wczoraj możemy m.in. ściągnąć najnowszy trailer pokazujący jak będzie wyglądała gra, pojawiły się także nowe screenshoty oraz zostało otwarte forum dyskusyjne. Przypomnę tylko, że Cold War to nowa gra akcji, w której wcielamy się w rolę byłego agenta CIA, a naszym zadaniem będzie odnalezienie na terenie ZSRR grupy przestępczej usiłującej zakłócić pokój na świecie.

 • Infogrames wspólnie z Reflections Interactive ogłosiły wczoraj, że premiera trzeciej części gry Driver została przesunięta z lata 2003 na wiosnę 2004 roku. Powodem "małego" poślizgu, jest jak twierdzi menager firmy Martin Edmondson jest konieczność dopracowania każdego szczegółu tej bardzo złożonej gry, tak aby mogła sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom graczy.

 • Firma Stardock wypuściła pierwszego patcha w wersji 1.01A do swojej najnowszej gry Galactic Civilizations. Łatka poprawia stabilność gry, ulepsza algorytmy sztucznej inteligencji komputera, dodaje nową wstawkę podczas śmierci gracza oraz poprawia większość wykrytych do tej pory błędów w grze. Galactic Civilizations Patch v1.01A mozna sciagnac tutaj.

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.