Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 4 kwietnia 2003 
    

SUMA rozpoczyna sprzedaż kart ATI


Autor: Pawel | źródło: xbitlabs | 17:02
SUMA, dobrze znany w Korei dostawca kart opartych na układach NVIDI rozpoczyna również sprzedaż kart opartych na chipach ATI RADEON. Jedna z koreańskich stron poinformowała niedawno, że SUMA zamierza wprowadzić na rynek kartę PLATINUM RADEON 9500. Oprócz PLATINUM RADEON 9500, firma oferuje również karty oparte na RADEON-ie 9500 PRO, RADEON-ie 9000 oraz RADEON-ie 9100. Karty firmy SUMA zarówno projektem, jak i dołączonym oprogramowaniem przypominają własne rozwiązania ATI. Działają również z zalecanymi częstotliwościami.

SUMA sprzedaje w Korei całkiem sporo części komputerowych włączając w to płyty główne oraz głośniki. Nazwa firmy jest jednak najczęściej kojarzona z kartami graficznymi opartymi na układach nVidi. SUMA była do tej pory jednym z partnerów nVidi, który wykorzystywał jedynie jej rozwiązania. Dlatego współpraca firmy z ATI, może negatywnie wpłynąć na sprzedaż nVidii. SUMA nie jest pierwszą firmą, która współpracuje z tymi dwoma gigantami na rynku kart graficznych. Niedawno MSI zaczął sprzedawać karty ATI, a wcześniej w lecie ubiegłego roku taką samą decyzję podjął Creative Labs.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.